استارتاپ سلام ساختمان به خانواده اسمارت‌آپ پیوست

0

سلام ساختمان، پلتفرم آنلاین تامین کالاها و خدمات مورد نیاز در ساخت و ساز ساختمان ها، با امضای قرارداد سرمایه‌گذاری رسما به پورتفولیو اسمارت‌آپ پیوست.

صنعت ساختمان و بازار ساخت و ساز و در ایران همواره از بازار های جذاب برای سرمایه گذاران بوده است، استارتاپ سلام ساختمان با با رویکرد تمرکز بر فناوری های نوین  و استفاده از زیر ساخت های آنلاین توانسته گام مثبتی در جهت الکترونیک کردن مکانیزم های سنتی این صنعت بردارد و پلتفرمی آنلاین برای تسهیل دسترسی به دانش اجرایی و اطلاعات محصولات ساختمانی (کالاها و خدمات) و فروشندگان آنان در حوزه ساختمان ایجاد کند.

دکتر محمد احمدی، مدیر عامل شرکت اسمارت‌آپ ونچرز از دلایل جذابیت این استارتاپ برای سرمایه گذار، به بازار جذاب و توانایی بالای تیم اشاره کرد.

وی همچنین افزود : این تیم با توجه پیش زمینه خوبی که در این حوزه داشتند توانسته‌اند راه حل های مناسبی برای مشکلات موجود پیدا کنند و با استفاده از افراد متخصص، به ترکشن قابل قبول و خوبی رسیده اند.

مضاف بر آن در حوزه محتوا نیز توانسته اند خوب عمل کنند و با توجه به دانش انباشته‌ای که در زمینه محتوا و سوشال در اسمارت‌آپ وجود دارد ما امیدواریم بتوانیم در این زمینه نیز رشد بیش از پیش را برای این استارتاپ فراهم کنیم.

تلاش اسمارت آپ تا به امروز در جهت حمایت و دیده شدن استارتاپ های خارج از تهران بوده است و پیش از این نیز در جهت این دغدغه استارتاپ ” کمدا ” را از شیراز به پورتفولیو خود افزوده بود و امید است اضافه شدن “سلام ساختمان” به خانواده اسمارت‌آپ گامی در جهت گسترش فعالیت آن در سرتاسر ایران باشد.

احمدی در رابطه با رشد فعالیت های اسمارت آپ توضیح داد: اسمارت آپ تا کنون با توجه به تجربه های موفقی که در رزومه خود داشته توانسته بیزنس مدل خود را اثبات کند و قدم بعدی برای آن رشد بوده است که در چند محور  اتفاق افتاده است. در این راستا از لحاظ جغرافیایی ، به سرمایه گذاری در استاتاپ های خارج از تهران پرداختیم.

سرمایه گذاری در همراه مکانیک رشد اسمارت آپ از جهت استیج بوده است. تا پیش از آن مرحله سرمایه گذاری های ما ارلی استیج بود که با همراه مکانیک به مید استیج وارد شدیم.

در نهایت با اضافه شدن استارتاپ های  جدید به پورتفولیو، رشد خوبی در اندازه سبد استارتاپ های اسمارتاپ به وجود آمده است و با توجه به استارتاپ هایی که در دست بررسی و مذاکره هستند امیدواریم تا آخر امسال رشد خوبی در اندازه سبد استارتاپ های ما تفاقا بیفند.

احمدی در انتها با اشاره به آینده روشن سلام ساختمان توضیح داد: «پتانسیل گسترش فعالیت این استارتاپ به بازار‌های جانبی نیز وجود داره که بررسی و تست آن در برنامه های آینده ماخواهد بود».

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.