از پین‌تاپین تا اسنپ‌تریپ

پین‌تاپین، یکی از اعضای گروه اینترنتی ایران به اسنپ‌تریپ تغییر نام داد

0

پین‌تاپین از یکشنبه 15 یهمن 96، اسنپ‌تریپ نامیده می‌شود و از طرف دیگر همکاری خود را در زمینه تهیه بلیط‌های داخلی و خارجی با فلایتیو آغاز کرده‌است.

بیش از دوسال پیش پین‌تاپین در زیرمجموعه گروه اینترنتی ایران در کنار شرکت‌های دیگری مانند اسنپ، اسنپ‌فود، بامیلو و اسکانو آغاز به فعالیت کرد. در مدت این دوسال ونیم کارش را با یک گروه 20 نفره و با خدمات آنلاین رزرو هتل شروع کرد و تا دیروز با یک گروه بیشتر از 152 نفر و در زمینه‌های مختلف رزرو آنلاین هتل و پروازهای داخلی و خارجی در حال فعالیت بود. ولی امروز اتفاقاتی مهمی برای این شرکت افتاد؛ پین‌تاپین از امروز یعنی 15 یهمن 96، اسنپ‌تریپ نامیده می‌شود و از طرف دیگر همکاری خود را در زمینه تهیه بلیط‌های داخلی و خارجی با فلایتیو آغاز کرد.

شعار اسنپ‌تریپ، سفر با چشمان باز است. لوگوی جدید این مجموعه هم ترکیبی از سه نماد بصری، قطب‌نما، چشم باز و دو پین است. قطب‌نما نماد مکان‌یابی، چشم باز نماد انتخاب هوشمندانه و دوپین نماد مبدا و مقصد سفر است و نیز یادگاری از نام قبلی.

نام اسنپ یادآور پیشروان دو حوزه حمل‌ونقل آنلاین و سفارش غذای آنلاین است. این گروه قصد دارد با استفاده از این نام مشابه و در گروه یکسان با آنها، در حوزه گردشگری جایگاه برتری را به خود اختصاص دهد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.