از موازی‌کاری در حوزه تاکسی‌های آنلاین جلوگیری کنید!

درخواست اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی از وزارت صنعت معدن و تجارت:

0

کارگروه مشورتی شرکت‌های حمل‌و‌نقل اینترنتی با هدف تعیین ضوابط این نوع از کسب‌و‌کارها تشکیل و فعال می‌باشد و به زودی دستورالعمل‌های خاص این رسته برای تصویب به مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران ارائه خواهد شد.

اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی کشور در نامه‌ای به وزارت صنعت معدن و تجارت درخواست کرده که رویه‌ای اتخاذ شود تا از موازی‌کاری در حوزه تاکسی‌های آنلاین در وزارت کشور جلوگیری به عمل آید. متن این نامه به این شرح است:

با سلام احتراما به استحضار می رساند بر اساس اخبار منتشر شده در مورخ 08/12/1396 وزیر محترم کشور به شورای عالی هماهنگی ترافیک دستور تدوین دستورالعمل مشخص برای شرکت‌های حمل و‌نقل اینترنتی داده‌اند. همانطور که مستحضرید اتحادیه کشوری کسب وکار مجازی پس از ابلاغ آیین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی با هدف ارائه پروانه به کسب وکارهای اینترنتی در آبان ماه سال جاری تشکیل شده است. هم اکنون بیش از 30 شرکت حمل‌ونقل اینترنتی مجوز خود را از این اتحادیه دریافت نموده‌اند . همچنین کارگروه مشورتی شرکت‌های حمل‌و‌نقل اینترنتی با هدف تعیین ضوابط این نوع از کسب‌و‌کارها تشکیل و فعال می‌باشد و به زودی دستورالعمل‌های خاص این رسته برای تصویب به مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران ارائه خواهد شد. بدین وسیله از آن مقام محترم درخواست می‌گردد دستورات مقتضی را به منظور جلوگیری از موازی کاری در وزارت کشور و یا حسب صلاح دید طرح در هیئت دولت امر به ابلاغ فرمایید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.