آمازون اولین فروشگاه مواد غذایی بدون صندوق را افتتاح کرد

آمازون یک فروشگاه مواد غذایی بدون صندوق را در سیاتل افتتاح کرد

0

در این برنامه جدید، مشتریان توسط دوربین‌هایی که در سقف و قفسه‌های فروشگاه قرار دارند، ردیابی شده و کالای آنها در برنامه‌ای که ثبت‌نام کرده‌اند ثبت می‌شود

آمازون یک فروشگاه مواد غذایی بدون صندوق را در سیاتل افتتاح کرد. فروشگاه مورد نظر، این امکان را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کند تا خرید هفتگی خود را بدون نیاز به پرداخت نقدی انجام دهند.

این اقدام جدید به دنبال مفهومی شکل گرفته است است که دو سال پیش از طریق فروشگاه‌هایAmazon Go شکل گرفته بود؛ به این صورت که مشتریان می‌توانستند خرید خود را در شهرهای ایالات متحده آمریکا، بدون کارت یا پرداخت نقدی، انجام دهند و فقط کافی بود با استفاده از اپلیکیشن Go حساب خود را اسکن کنند.

در این برنامه جدید، مشتریان توسط دوربین‌هایی که در سقف و قفسه‌های فروشگاه قرار دارند، ردیابی شده و کالای آنها در برنامه‌ای که ثبت‌نام کرده‌اند ثبت می‌شود و در پایان مبلغ مربوطه به آنها نشان داده خواهد شد.

این فروشگاه 10 هزار متر مربع مساحت داشته و بزرگ‌ترین آزمایش فناوری آمازون محسوب می‌شود. در این فروشگاه حدود 5 هزار کالای مختلف شامل مواد غذایی تازه بسته‌بندی شده و گوشت موجود است.

منبع: forbes

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.