آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند
واحد فناوری دریایی

در راستای حمایت از ایده‌های فناورانه، پذیرش واحدهای فناور دریایی در مراکز رشد کشور عملیاتی می‌شود

۱۲ واحد فناور دریایی در مرکز رشد پارک فناوری هرمزگان پذیرش می‌شوند

3میلیارد و 680میلیون ریال تسهیلات در اختیار 17 واحد فناور قرار می‌گیرد.

در راستای حمایت از ایده‌های فناورانه و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، ۱۲ واحد فناور دریایی در مرکز رشد پارک فناوری هرمزگان پذیرش می‌شوند. این واحدها در حوزه‌های مکانیک، فناوری دریایی، فناوری اطلاعات، تبلیغات و پلیمر هستند که پس از داوری در شورای فناوری به تصویب نهایی رسید.

پویان ادیبی، مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: «سیاست کلی پارک علم و فناوری، حمایت از ایده‌های فناورانه و ایجاد کسب‌وکار است و در این زمینه تلاش کرده‌ایم تا از ایده‌های نو که منجر به تولید محصول فناورانه می‌شود حمایت کنیم.» او در ادامه اشاره کرد: «با حمایت از ایده‌های فناورانه و کمک به تجاری‌سازی آن بازار این محصولات رونق می‌گیرد که این امر سبب ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.»

در ادامه مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان، از خروج یازده واحد فناور از مرکز رشد با تصویب شورای فناوری مرکز رشد پارک علم و فناوری خبر داد.

ادیبی بیان کرد: «۳ میلیارد و ۶۸۰میلیون ریال تسهیلات در اختیار ۱۷ واحد فناور قرار می‌گیرد.»

تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۵

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست