آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است
واحد فناوری دریایی

در راستای حمایت از ایده‌های فناورانه، پذیرش واحدهای فناور دریایی در مراکز رشد کشور عملیاتی می‌شود

۱۲ واحد فناور دریایی در مرکز رشد پارک فناوری هرمزگان پذیرش می‌شوند

3میلیارد و 680میلیون ریال تسهیلات در اختیار 17 واحد فناور قرار می‌گیرد.

در راستای حمایت از ایده‌های فناورانه و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، ۱۲ واحد فناور دریایی در مرکز رشد پارک فناوری هرمزگان پذیرش می‌شوند. این واحدها در حوزه‌های مکانیک، فناوری دریایی، فناوری اطلاعات، تبلیغات و پلیمر هستند که پس از داوری در شورای فناوری به تصویب نهایی رسید.

پویان ادیبی، مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: «سیاست کلی پارک علم و فناوری، حمایت از ایده‌های فناورانه و ایجاد کسب‌وکار است و در این زمینه تلاش کرده‌ایم تا از ایده‌های نو که منجر به تولید محصول فناورانه می‌شود حمایت کنیم.» او در ادامه اشاره کرد: «با حمایت از ایده‌های فناورانه و کمک به تجاری‌سازی آن بازار این محصولات رونق می‌گیرد که این امر سبب ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.»

در ادامه مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان، از خروج یازده واحد فناور از مرکز رشد با تصویب شورای فناوری مرکز رشد پارک علم و فناوری خبر داد.

ادیبی بیان کرد: «۳ میلیارد و ۶۸۰میلیون ریال تسهیلات در اختیار ۱۷ واحد فناور قرار می‌گیرد.»

تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۵

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست