آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند

گزارش تصویری از دمودی خانه نوآوری

خانه نوآوری محلی است که خدمات مورد نیاز استارتاپ‌هایی که اول راه هستند و حمایت نیاز دارند را شناسایی کرده و به آنها ارائه می‌دهد. بعد از ۸ ماه کار،‌ این مرکز اولین دمو دی خود را عصر روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه خاتم برگزار کرد.

مهدی صداقت، مدیر خانه نوآوری در سخنرانی خو تاریخچه‌ای از شکل‌گیری و فعالیت‌های این مرکز گفت و به برنامه‌های آتی خانه نوآوری اشاره کرد. او در این برنامه گفت: «حدود ۱۰ ماه پیش راه‌اندازی خانه‌نوآوری شروع شد و من معتقدم چیزی که امروز از خانه نوآوری می‌بینیم، در واقع حکم MVP آن را دارد.» صداقت در ادامه به اقداماتی که در رابطه با استارتاپ‌های ارلی‌استیج انجام می‌دهند، اشاره و تاکید کرد که مشاور، مکان تمرکز و کار، پول اولیه و ارتباط با صنعت خدماتی است که خانه نوآوری برای تیم‌های حاضر در این مکان ارائه می‌دهد. او اضافه کرد: «اقداماتی که برای استارتاپ‌ها انجام می‌شود، برگزاری رویدادها، کمک به امر تیم‌سازی، کمک به رسیدن به MVP و کمک برای به دست آوردن طرحی که قابلیت جذب سرمایه را داشته باشد، هستند.»

تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۲

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست