آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

گزارش تصویری از دمودی خانه نوآوری

خانه نوآوری محلی است که خدمات مورد نیاز استارتاپ‌هایی که اول راه هستند و حمایت نیاز دارند را شناسایی کرده و به آنها ارائه می‌دهد. بعد از ۸ ماه کار،‌ این مرکز اولین دمو دی خود را عصر روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه خاتم برگزار کرد.

مهدی صداقت، مدیر خانه نوآوری در سخنرانی خو تاریخچه‌ای از شکل‌گیری و فعالیت‌های این مرکز گفت و به برنامه‌های آتی خانه نوآوری اشاره کرد. او در این برنامه گفت: «حدود ۱۰ ماه پیش راه‌اندازی خانه‌نوآوری شروع شد و من معتقدم چیزی که امروز از خانه نوآوری می‌بینیم، در واقع حکم MVP آن را دارد.» صداقت در ادامه به اقداماتی که در رابطه با استارتاپ‌های ارلی‌استیج انجام می‌دهند، اشاره و تاکید کرد که مشاور، مکان تمرکز و کار، پول اولیه و ارتباط با صنعت خدماتی است که خانه نوآوری برای تیم‌های حاضر در این مکان ارائه می‌دهد. او اضافه کرد: «اقداماتی که برای استارتاپ‌ها انجام می‌شود، برگزاری رویدادها، کمک به امر تیم‌سازی، کمک به رسیدن به MVP و کمک برای به دست آوردن طرحی که قابلیت جذب سرمایه را داشته باشد، هستند.»

تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۲

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست