آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
ابرآروان گواهینامه افتا را برای اولین‌بار در کشور دریافت کرد استارتاپ‌های دانش‌بنیان‌ از ۴ بسته حمایتی بیمه‌های بازرگانی بهره‌مند می‌شوند مستند استارتاپ کشمون ساخته می‌شود نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت جزئیات بیشتر فرابورس از دستورالعمل کرادفاندینگ رونمایی از ایده‌های استارتاپی سازمان فضایی ایران از شرکت‌های خلاق برای حضور در ربع رشیدی حمایت می‌شود شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت مالیات ۴ درصد علی‌الحساب بر واردات معاف می‌شوند نشست وزیر بهداشت با استارتاپ‌های حوزه سلامت برگزار شد جایگزین خدمت در صنایع دفاعی و کشوری یا امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای امنیت داده‌های کشور، رایانش ابری باید به صورت جدی دنبال شود نظام صنفی نمی‌تواند به استارتاپ‌ها مجوز کسب بدهد! صندوق شکوفایی فقط از سود بانکی سرمایه‌اش می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند مدیریت استارتاپ در شرایط بحران اقتصادی لایحه‌ای با هدف نابودی استارتاپ‌های حمل‌ونقل آنلاین!

باشگاه کارآفرینی تیوان یک‌ساله شد

گزارشی از جشن تیوان

در طول یک سال گذشته 263 نفر در قالب 79 تیم استارتاپی در تیوان فعالیت کرده‌اند.

باشگاه کارآفرینی تیوان، یک‌ساله شدن خود را جشن گرفت. در این برنامه که در قالب نمایشگاه و همایش برگزار شد، ۴۵ تیم از تیم‌های استارتاپی که در مدت یکسال گذشته در تیوان حضور داشتند در فضای نمایشگاهی باشگاه، ایده‌های خود را برای سرمایه گذاران و مدیران دولتی به نمایش گذاشتند.

افرادی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری، برخی بانک‌ها، شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران حقیقی در این نمایشگاه حضور یافتند، همچنین حمیدزاده مشاور امور زنان معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، ذوالقدر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و فراهانی نماینده شورای اسلامی شهر تهران در این مراسم حضور داشتند.

در این همایش دو ساعته، سبحان، گزارشی از عملکرد باشگاه کارآفرینی تیوان در یکسال گذشته ارائه داد که در این گزارش به موارد زیر اشاره شد:

  • حضور ۲۶۳ نفر در قالب ۷۹ تیم استارتاپی در تیوان
  • اجرای ۱۳۸ رویداد آموزشی توسط بیش از ۴۰ مربی و منتور مطرح حوزه کارآفرینی و اجرای بیش از ۱۴،۰۰۰ نفر/ساعت آموزش در تیوان
  • رونمایی از کارت اعتباری تیوان کارت، جهت ارائه خدمات مالی و بهره بردن از تخفیفات ویژه کارآفرینان عضو جامعه تیوان
  • اجرایی شدن ارائه خدمات آنلاین به مراکز کارآفرینی در شهرهای دیگر کشور در زمان برگزاری مدرسه مهارت‌های نرم تیوان
  • معرفی بسته‌های حمایتی از باشگاه کارآفرینی تیوان و همچنین شروع به کار کمپین جمع‌سپاری برای حمایت از باشگاه کارآفرینی تیوان توسط استارتاپ رانگو به آدرس rungo.ir

همچنین در این همایش بیات، مدیرعامل فابا از همکاری با تیوان در برگزاری مدرسه کارآفرینی در سال آینده سخن گفت و ذوالقدر و فراهانی از تاثیرگذاری تیوان در جامعه کارآفرینی و لزوم حمایت بخش های دولتی و خصوصی از این مجموعه‌های کارآفرینی گفتند.

در این برنامه ۹ تیم از استارتاپ‌های تیوان، ایده های خود را برای سرمایه‌گذاران ارائه کردند.

تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۴:۵۰
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست