آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند
نیکوکاری

صرف هزینه‌های تبلیغاتی سال نو فناپ در سه مرحله برای دانش‌آموزان کرمانشاهی

کاشت درخت آرزوی دانش‌آموزان کرمانشاهی

گروه شرکت‌های فناپ نیز با کمک موسسه خیریه بومی، بخش اعظمی از هدایای تبلیغاتی سال نو خود را برای آرزوهای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی هزینه خواهد کرد.

در پی فراخوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همگام با فعالان صنعت فاوا، گروه شرکت‌های فناپ نیز با کمک موسسه خیریه بومی، بخش اعظمی از هدایای تبلیغاتی سال نو خود را برای تحقق آرزوهای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی هزینه خواهد کرد. در این اقدام مشترک، مدیریت مالی و تامین منابع برعهده شرکت فناپ و شرکت‌های زیرمجموعه، مدیریت محتوا و پشتیبانی عملیات بر عهده شریک بومی، موسسه خیریه نیک بنیادان مهرگان خواهد بود.

برای انجام این عملیات سه مرحله در نظر گرفته شده است؛ مرحله اول در تاریخ ۱۵ اسفند و همزمان با روز درختکاری، سعی در برآورده کردن آرزوهای کوچک دانش‌آموزان مدارس روستایی این استان شد. شیوه نمادین مراسم این روز، به این صورت بود که کودکان و نوجوانان هر یک درختی کاشته و آرزوی خود را بیان کرده‌اند و این گروه برای برآورده کردن آن آرزو اقدام خواهند کرد.

مرحله دوم در تاریخ ۱۵ فروردین‌ماه همزمان با بازگشایی مدارس در سال ۹۷، تجهیز مدارس روستایی منطقه خواهد بود. به این ترتیب دانش‌آموزان روستایی استان کرمانشاه از امکانات و منابع آموزشی و تفریحی و تربیتی بیشتری برخوردار خواهند شد.

مرحله سوم هم در تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ماه و همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، تامین منابع و تجهیز کتابخانه‌های مراکز فرهنگی و مساجد و مدارس و بیمارستان‌ها خواهد بود.

تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۳

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست