آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
جمع‌سپاری ۲۰۰ میلیون تومانی استارتاپ فاندینو در یک سال لینک‌توپی؛ پرداخت آنلاین برای کسب‌وکارهای آفلاین توسن مرکز نوآوری راه می‌اندازد کارایا ۲٫۸ میلیارد تومان روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری کرده است پیامگزار ملت یک استارتاپ ولث‌تک است فیناپ به شیراز می‌رود شناسه؛ اس‌ام‌اس به جای فیش کاغذی کارتخوان مجازی آیدی‌پی چه کاری انجام می‌دهد؟ همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ نیوُ به‌زودی نسخه حرفه‌ای‌اش را رونمایی خواهد کرد شهرام شاهکار: اسنپ اولین استارتاپ یک میلیارددلاری ایران خواهد شد همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ راه‌حلی برای مشکل دریافت و پرداخت با خارج از کشور راه‌اندازی شتابدهنده فینووا در مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌طباطبایی برای تلگرام انحصار ایجاد کردند نه برای سروش! همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ در جستجوی استارتاپ‌های آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ برخی مشکلات استارتاپ‌ها، با یک نامه قابل‌حل است!
نیکوکاری

صرف هزینه‌های تبلیغاتی سال نو فناپ در سه مرحله برای دانش‌آموزان کرمانشاهی

کاشت درخت آرزوی دانش‌آموزان کرمانشاهی

گروه شرکت‌های فناپ نیز با کمک موسسه خیریه بومی، بخش اعظمی از هدایای تبلیغاتی سال نو خود را برای آرزوهای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی هزینه خواهد کرد.

در پی فراخوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همگام با فعالان صنعت فاوا، گروه شرکت‌های فناپ نیز با کمک موسسه خیریه بومی، بخش اعظمی از هدایای تبلیغاتی سال نو خود را برای تحقق آرزوهای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی هزینه خواهد کرد. در این اقدام مشترک، مدیریت مالی و تامین منابع برعهده شرکت فناپ و شرکت‌های زیرمجموعه، مدیریت محتوا و پشتیبانی عملیات بر عهده شریک بومی، موسسه خیریه نیک بنیادان مهرگان خواهد بود.

برای انجام این عملیات سه مرحله در نظر گرفته شده است؛ مرحله اول در تاریخ ۱۵ اسفند و همزمان با روز درختکاری، سعی در برآورده کردن آرزوهای کوچک دانش‌آموزان مدارس روستایی این استان شد. شیوه نمادین مراسم این روز، به این صورت بود که کودکان و نوجوانان هر یک درختی کاشته و آرزوی خود را بیان کرده‌اند و این گروه برای برآورده کردن آن آرزو اقدام خواهند کرد.

مرحله دوم در تاریخ ۱۵ فروردین‌ماه همزمان با بازگشایی مدارس در سال ۹۷، تجهیز مدارس روستایی منطقه خواهد بود. به این ترتیب دانش‌آموزان روستایی استان کرمانشاه از امکانات و منابع آموزشی و تفریحی و تربیتی بیشتری برخوردار خواهند شد.

مرحله سوم هم در تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ماه و همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، تامین منابع و تجهیز کتابخانه‌های مراکز فرهنگی و مساجد و مدارس و بیمارستان‌ها خواهد بود.

تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۳

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست