آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
آزمایشگاه‌ها به صورت ناگهانی قرارداد خود با «آزمایش آنلاین» را لغو کردند! چند تجربه شخصی درباره اینماد احراز هویت یا احراز صلاحیت؟ مسئله این است ابرآروان گواهینامه افتا را برای اولین‌بار در کشور دریافت کرد استارتاپ‌های دانش‌بنیان‌ از ۴ بسته حمایتی بیمه‌های بازرگانی بهره‌مند می‌شوند مستند استارتاپ کشمون ساخته می‌شود نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت جزئیات بیشتر فرابورس از دستورالعمل کرادفاندینگ رونمایی از ایده‌های استارتاپی سازمان فضایی ایران از شرکت‌های خلاق برای حضور در ربع رشیدی حمایت می‌شود شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت مالیات ۴ درصد علی‌الحساب بر واردات معاف می‌شوند نشست وزیر بهداشت با استارتاپ‌های حوزه سلامت برگزار شد جایگزین خدمت در صنایع دفاعی و کشوری یا امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای امنیت داده‌های کشور، رایانش ابری باید به صورت جدی دنبال شود نظام صنفی نمی‌تواند به استارتاپ‌ها مجوز کسب بدهد!
پی پینگ

تخلف یکی از کاربران دلیل فیلتر این استارتاپ اعلام شده است

پی‌پینگ برای بار سوم فیلتر شد

بنابر اعلام پی‌پینگ دو مورد قبلی فیلترینگ پی‌پینگ یکی حدود یک هفته و دیگری حدود سه روز طول کشیده است، و باعث ریزش زیاد کاربران و ضررهای مالی بسیار برای این استارتاپ شده است.

استارتاپ پی‌پینگ امروز صبح (چهارشنبه، ۲ خردادماه) اعلام کرد که برای بار سوم و بدون اطلاع قبلی فیلتر شده‌ است. در پی این اطلاعیه با تیم فنی این استارتاپ تماسی داشتیم که اعلام کردند هیچ اطلاع قبلی به آن‌ها داده نشده و علت مشخصی هم برای این فیلترینگ به آن‌ها گفته نشده است. پی‌پینگ اعلام کرده درحال حاضر پیگیر این موضوع هستند؛ ولی طبق تجربیات قبلیشان در امر فیلترینگ، تاکید کردند که احتمال داده‌اند به علت تخلف یکی از کاربران، این اتفاق افتاده است. یکی از اعضای پی‌پینگ به شنبه‌پرس گفت: «نهایتا حدود ساعت ۱۰ صبح اعلام شد که علت دقیقا همین مورد بوده است.»

بنابر اعلام پی‌پینگ دو مورد قبلی فیلترینگ پی‌پینگ یکی حدود یک هفته و دیگری حدود سه روز طول کشیده است، و باعث ریزش زیاد کاربران و ضررهای مالی بسیار برای این استارتاپ شده است.

تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۶:۱۱

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست