آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند

تیم‌های علاقه‌مند برای شرکت در رویداد تا ۲۰ آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام اقدام کنند

هم‌آفرین؛ جایی برای بازی‌سازهای موبایلی

به گزارش خبرنگار شنبه ÷رس ؛ ثبت‌نام چهارمین رویداد هم‌آفرینی همراه اول که با موضوع بازی‌های آنلاین موبایلی برگزار می‌شود، آغاز شد. بنابر اعلام همراه اول، این رویداد با رویکرد انتخاب طرح یا کسب‌و‌کارهای نوپا و نوآور در حوزه بازی‌های آنلاین موبایلی، بهمن‌ماه سال جاری در شهر تهران برگزار می‌شود.
این رویدادها با نگاه حمایت همراه اول از کسب‌‌وکارهای نوپا و نوآور و همچنین ایجاد فضای کارآفرینی به نام رویدادهای «هم‌آفرینی» نامگذاری شده است. موضوع طرح‌های نوآورانه این رویداد در چهارمین دوره خود بازی‌های آنلاین موبایلی است. تیم‌های علاقه‌مند برای شرکت در رویداد تا ۲۰ آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام اقدام کنند. این رویداد شامل شش مرحله است که در مرحله اول، تیم‌ها از طریق سایت رویداد ثبت‌نام می‌کنند. در مرحله دوم ارزیابی اولیه طرح‌ها توسط کمیته تخصصی انجام شده و تیم‌ها جهت شرکت در رویداد انتخاب می‌شوند. در مرحله سوم از تیم‌های انتخاب‌شده جهت شرکت در کارگاه آموزشی و رویداد اصلی دعوت می‌شود. مرحله چهارم قبل از برگزاری رویداد اصلی بوده و در مدت زمان یک روز با عنوان کارگاه آموزشی و با محوریت آشنایی با انتظارات همراه اول، نحوه تدوین Canvas Business Model‌، نحوه ارائه در مقابل داوران و تعامل شرکت‌کنندگان با یکدیگر برگزار خواهد شد. در مرحله پنجم شرکت‌کنندگان در زمان تعیین‌شده، طرح خود را در مقابل کمیته داوری ارائه می‌دهند و درنهایت در مرحله ششم که روز اختتامیه است، ۳طرح برتر اعلام و جوایز اهدا می‌شود. ‌ارزیابی اولیه طرح‌ها توسط کمیته تخصصی انجام‌شده و تیم‌ها برای شرکت در رویداد انتخاب و پس از داوری، طرح‌های برگزیده انتخاب می‌شوند. در روز اختتامیه، سه طرح برتر معرفی و جوایز ارزنده‌ای (تیم اول ۱۵ میلیون تومان، تیم دوم ۱۰ میلیون تومان و تیم سوم ۵۵ میلیون تومان) به برندگان اهدا می‌شود. همچنین علاوه بر حمایت از سه تیم برتر، فرصت حمایت سایر تیم‌ها نیز توسط شرکت‌های تابعه همراه اول وجود دارد. پیش‌رویداد این رویداد در دی‌ماه و اختتامیه در بهمن‌ماه برگزار می‌شود. همراه اول، با شعار حامی اول نوآوری، در مجموع رویدادهای هم‌آفرینی، پذیرای ۶۱۲ تیم بوده است که از این تعداد، هزار و ۴۶۶ تیم به مرحله داوری راه یافته‌اند. خاطرنشان می‌شود موضوع طرح‌های نوآورانه این رویداد در چهارمین دوره خود که با مشارکت شرکت «پردیس اول کیش» برگزار می‌شود، بازی‌های آنلاین موبایلی است و تیم‌های علاقه‌مند می‌توانند جهت شرکت در رویداد تا ۲۰ آذر ماه از طریق نشانی www.mci.ir/hamafarini ثبت نام کنند.

توسط اکبر هاشمی در 8 ماه پیش

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست