آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

نوآ008 آغاز شد

دغدغه تکنولوژی در پادپرس

هشتمین میزگرد مجازی نوآ با موضوع تکنولوژی در ایران و به میزبانی پادپرس در حال برگزاری است. این میزگرد از 8 دی آغاز شده و تا چهاردهم ادامه دارد.

نوآ۰۰۸ با موضوع تکنولوژی برگزار شده است. در این میزگرد، وضعیت تکنولوژی در ایران بررسی می‌شود؛ یعنی در رابطه با این موضوع، بحث و پرسش می‌شود تا از این طریق تجربیات منتقل شده و مشکلات این حوزه پیدا شوند و در نهایت برای رسیدن به یک وضعیت بهتر، راه‌حل ارائه شود. به گزارش شنبه‌پرس، وبسایت پادپرس محلی برای پرسیدن تمام چراهاست که میزگردهایی به اسم نوآ هم در آن تشکیل می‌شود. در این میزگردها به صورت متمرکز روی برخی سوالات خاص بحث و تبادل نظر می‌شود تا راه‌حل‌هایی واقعی برای آنها پیدا شود.

تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۶ , ۱۲:۵۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست