آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند

نوآ008 آغاز شد

دغدغه تکنولوژی در پادپرس

هشتمین میزگرد مجازی نوآ با موضوع تکنولوژی در ایران و به میزبانی پادپرس در حال برگزاری است. این میزگرد از 8 دی آغاز شده و تا چهاردهم ادامه دارد.

نوآ۰۰۸ با موضوع تکنولوژی برگزار شده است. در این میزگرد، وضعیت تکنولوژی در ایران بررسی می‌شود؛ یعنی در رابطه با این موضوع، بحث و پرسش می‌شود تا از این طریق تجربیات منتقل شده و مشکلات این حوزه پیدا شوند و در نهایت برای رسیدن به یک وضعیت بهتر، راه‌حل ارائه شود. به گزارش شنبه‌پرس، وبسایت پادپرس محلی برای پرسیدن تمام چراهاست که میزگردهایی به اسم نوآ هم در آن تشکیل می‌شود. در این میزگردها به صورت متمرکز روی برخی سوالات خاص بحث و تبادل نظر می‌شود تا راه‌حل‌هایی واقعی برای آنها پیدا شود.

تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۶ , ۱۲:۵۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست