آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
آزمایشگاه‌ها به صورت ناگهانی قرارداد خود با «آزمایش آنلاین» را لغو کردند! چند تجربه شخصی درباره اینماد احراز هویت یا احراز صلاحیت؟ مسئله این است ابرآروان گواهینامه افتا را برای اولین‌بار در کشور دریافت کرد استارتاپ‌های دانش‌بنیان‌ از ۴ بسته حمایتی بیمه‌های بازرگانی بهره‌مند می‌شوند مستند استارتاپ کشمون ساخته می‌شود نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت جزئیات بیشتر فرابورس از دستورالعمل کرادفاندینگ رونمایی از ایده‌های استارتاپی سازمان فضایی ایران از شرکت‌های خلاق برای حضور در ربع رشیدی حمایت می‌شود شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت مالیات ۴ درصد علی‌الحساب بر واردات معاف می‌شوند نشست وزیر بهداشت با استارتاپ‌های حوزه سلامت برگزار شد جایگزین خدمت در صنایع دفاعی و کشوری یا امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای امنیت داده‌های کشور، رایانش ابری باید به صورت جدی دنبال شود نظام صنفی نمی‌تواند به استارتاپ‌ها مجوز کسب بدهد!
استارتاپ سلامت

با حمایت کارگروه سلامت الکترونیک

نخستین رویداد استارتاپ ویکند سلامت الکترونیکی برگزار می‌شود

در این رویداد آموزش‌های لازم برای تبدیل ایده به یک استارتاپ کارآمد ضمن کارگاه‌های آموزشی و ارائه مشاوره‌های تخصصی به شرکت‌کنندگان ارائه  می‌شود؛ همچنین امکان تیم‌سازی برای علاقه‌مندان در این رویداد امکان‌پذیر خواهد بود.

با حمایت کارگروه سلامت الکترونیک ستاد توسعه فناوری اطلاعات ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، رویداد ملی استارتاپ ویکند سلامت الکترونیکی، به‌عنوان یک رویداد مهم نوآورانه و کارآفرینانه با محوریت فناوری اطلاعات در حوزه سلامت، نخستین رویداد استارتاپ ویکند سلامت الکترونیکی به‌منظور ارائه خدمات سلامت در بستر فضای مجازی و فناوری‌های نوین برگزار می‌شود.

رویداد ملی استارتاپ ویکند سلامت الکترونیک ایده‌های مرتبط مجموعه فعال در حوزه سلامت و سلامت الکترونیک طی فراخوانی ورود پیدا می‌کنند، لذا در پی این رویداد آموزش‌های لازم برای تبدیل ایده به یک استارتاپ کارآمد ضمن کارگاه‌های آموزشی و ارائه مشاوره‌های تخصصی به شرکت‌کنندگان ارائه  می‌شود؛ همچنین امکان تیم‌سازی برای علاقه‌مندان در این رویداد امکان‌پذیر خواهد بود. پس از تکمیل طرح‌ها با کمک‌ مربیان باتجربه، ایده‌ها مورد ارزیابی داوران قرار می‌گیرد و سه ایده برتر انتخاب می‌شود تا برای تجاری‌سازی موردحمایت قرار گیرد.

 

افرادی که قادر به شرکت در این رویداد هستند

سید سجاد مروی، دبیر کارگروه سلامت الکترونیک ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و فضای مجازی معاونت علمی، در رویدادهای شبیه استارتاپ ویکند سعی می‌کنند علاوه بر انتخاب ایده‌های مناسب، راهنمایی و‌ قدرت حل مشکل میان فعالان شرکت‌کننده را ارتقاء دهند تا درنهایت بتوانند به یک کسب‌وکار موفق دست یابند.

مروی در ادامه اضافه کرد: «روند اجرایی این رویداد به این‌ صورت است که علاوه بر صاحبان ایده، افرادی که علاقه‌مند به ایده‌پردازی هستند نیز از سراسر کشور قادر به شرکت در این رویداد هستند. » او با بیان اینکه رویدادهای مشابهی در حوزه فناوری اطلاعات تاکنون برگزارشده است گفت: «یکی از رویکردهای برگزاری این رویداد ملی، موضوعی و تخصصی بودن این فرآیند است تا امکان موفقیت کسب‌وکارهای مربوطه در حوزه سلامت الکترونیک را افزایش دهد.»

 

تاریخ برگزاری

بر اساس این گزارش، رویداد ملی استارتاپ ویکند سلامت الکترونیکی، رویداد مهم نوآورانه و کارآفرینانه با محوریت فناوری اطلاعات در حوزه سلامت است  که دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران با توجه به رسالت خود در زمینه ارائه خدمات سلامت در بستر فضای مجازی و فناوری‌های نوین با مشارکت مراکز برون بخشی (معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان نظام پزشکی، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، پژوهشکده مطالعات فناوری) و نیز درون بخشی (دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی، دفتر ارتباط با صنعت و مرکز رشد فناوری اطلاعات سلامت، دفتر استعداد درخشان، مجتمع بیمارستانی امام خمینی و مرکز تحقیقات بیماری‌های شغلی و طب کار)  به مدت ۳ روز در مردادماه سال جاری برگزار خواهد کرد.

تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۵

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست