آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
جمع‌سپاری ۲۰۰ میلیون تومانی استارتاپ فاندینو در یک سال لینک‌توپی؛ پرداخت آنلاین برای کسب‌وکارهای آفلاین توسن مرکز نوآوری راه می‌اندازد کارایا ۲٫۸ میلیارد تومان روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری کرده است پیامگزار ملت یک استارتاپ ولث‌تک است فیناپ به شیراز می‌رود شناسه؛ اس‌ام‌اس به جای فیش کاغذی کارتخوان مجازی آیدی‌پی چه کاری انجام می‌دهد؟ همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ نیوُ به‌زودی نسخه حرفه‌ای‌اش را رونمایی خواهد کرد شهرام شاهکار: اسنپ اولین استارتاپ یک میلیارددلاری ایران خواهد شد همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ راه‌حلی برای مشکل دریافت و پرداخت با خارج از کشور راه‌اندازی شتابدهنده فینووا در مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌طباطبایی برای تلگرام انحصار ایجاد کردند نه برای سروش! همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ در جستجوی استارتاپ‌های آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ برخی مشکلات استارتاپ‌ها، با یک نامه قابل‌حل است!

منتظر اخبار جدید گودکانتنت در سال آینده باشید

رضا کبیری، بنیانگذار استارتاپ گودکانتنت، که در مشهد فعالیت می‌کند، با اشاره به حوزه فعالیت گودکانتنت، گفت: «این روزها گودکانتنت دوران فعالیت مطلوب خود را سپری می‌کند.»

به گزارش شنبه‌پرس، کبیری با بیان اینکه درحال حاضر شاهد فعالیت مطلوب و رضایت‌بخشی در فعالیتهای گود کانتنت هستیم، ادامه داد: «فعلا فعالیت این تیم به روال قبلی است. تا به امروز نیز پیگیر سرمایه‌گذار و یا جذب سرمایه نبودیم. مراجعه کنندگان تیم ما بیشتر از حوزه بخش خصوصی هستند.»

کبیری، با اشاره به وضعیت مطلوب استارتاپ گودکانتنت، تاکید کرد:«تا اواخر سالجاری این تیم به روال قبلی فعالیت می‌کند و برای سال آینده با قطعی شدن برنامه‌ها، اتخاذ تصمیم‌ها و سیاست‌های تازه، خبرهای جدیدی برای کاربران خود خواهیم داشت.»

تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۰:۱۵

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

یک پاسخ به “منتظر اخبار جدید گودکانتنت در سال آینده باشید”

  1. عالیه
    گودکانتنت یکی از سرویس های خلق محتوای ارزشمند و قوی در فضای وب فارسی هستش.
    خداقوت داش رضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست