آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
آزمایشگاه‌ها به صورت ناگهانی قرارداد خود با «آزمایش آنلاین» را لغو کردند! چند تجربه شخصی درباره اینماد احراز هویت یا احراز صلاحیت؟ مسئله این است ابرآروان گواهینامه افتا را برای اولین‌بار در کشور دریافت کرد استارتاپ‌های دانش‌بنیان‌ از ۴ بسته حمایتی بیمه‌های بازرگانی بهره‌مند می‌شوند مستند استارتاپ کشمون ساخته می‌شود نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت جزئیات بیشتر فرابورس از دستورالعمل کرادفاندینگ رونمایی از ایده‌های استارتاپی سازمان فضایی ایران از شرکت‌های خلاق برای حضور در ربع رشیدی حمایت می‌شود شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت مالیات ۴ درصد علی‌الحساب بر واردات معاف می‌شوند نشست وزیر بهداشت با استارتاپ‌های حوزه سلامت برگزار شد جایگزین خدمت در صنایع دفاعی و کشوری یا امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای امنیت داده‌های کشور، رایانش ابری باید به صورت جدی دنبال شود نظام صنفی نمی‌تواند به استارتاپ‌ها مجوز کسب بدهد!

منتظر اخبار جدید گودکانتنت در سال آینده باشید

رضا کبیری، بنیانگذار استارتاپ گودکانتنت، که در مشهد فعالیت می‌کند، با اشاره به حوزه فعالیت گودکانتنت، گفت: «این روزها گودکانتنت دوران فعالیت مطلوب خود را سپری می‌کند.»

به گزارش شنبه‌پرس، کبیری با بیان اینکه درحال حاضر شاهد فعالیت مطلوب و رضایت‌بخشی در فعالیتهای گود کانتنت هستیم، ادامه داد: «فعلا فعالیت این تیم به روال قبلی است. تا به امروز نیز پیگیر سرمایه‌گذار و یا جذب سرمایه نبودیم. مراجعه کنندگان تیم ما بیشتر از حوزه بخش خصوصی هستند.»

کبیری، با اشاره به وضعیت مطلوب استارتاپ گودکانتنت، تاکید کرد:«تا اواخر سالجاری این تیم به روال قبلی فعالیت می‌کند و برای سال آینده با قطعی شدن برنامه‌ها، اتخاذ تصمیم‌ها و سیاست‌های تازه، خبرهای جدیدی برای کاربران خود خواهیم داشت.»

تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۰:۱۵

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

یک پاسخ به “منتظر اخبار جدید گودکانتنت در سال آینده باشید”

  1. عالیه
    گودکانتنت یکی از سرویس های خلق محتوای ارزشمند و قوی در فضای وب فارسی هستش.
    خداقوت داش رضا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست