آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند

خبر تکمیلی: وصل مجدد تلفن‌های دفاتر کار مجازی

قطعی ناگهانی تمام خطوط تلفن دفاتر کار مجازی

از روز 4شنبه 18بهمن ماه 96 به صورت ناگهانی، تمام خطوط تلفنی دفاتر کار مجازی بدون هیچ اطلاع قبلی و توضیحی قطع شده‌است. در ابتدا تصور براین بود که این قطعی به دلایل فنی صورت گرفته ولی بعد از گذشت چندساعت مشخص شد دلایل غیرفنی باعث این مشکل بوده است. هنوز پس از گذشت چندروز، از سوی نهادهای مربوطه هیچ توضیحی در این باره داده نشده است.

از روز چهارشنبه ۱۸بهمن ماه ۹۶ تمام خطوط تلفنی دفاتر کار مجازی بدون هیچ اطلاع قبلی و توضیحی قطع شده‌ است. در ابتدا تصور بر این بود که این قطعی به دلایل فنی صورت گرفته ولی بعد از گذشت چندساعت مشخص شد دلایل غیرفنی باعث این مشکل بوده است. هنوز پس از گذشت چندروز، از سوی نهادهای مربوطه هیچ توضیحی در این‌باره به این استارتاپ‌ها داده نشده است.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، به گفته تعدادی از دفاتر واگذاری دفاتر کار مجازی، از چهارشنبه صبح با مشکلات خطوط تلفنی مواجه و بعدازظهر آن روز به صورت کامل خطوط تلفنی آن‌ها قطع شده است. این قطعی از سوی شرکت مخابرات صورت گرفته ولی هنوز هیچ دلیل و توضیحی از این بابت ارائه نشده است. برخی از این شرکت‌ها که با مشکل قطعی خطوط تلفن مواجه شدند، شرکت‌های دانش‌بنیان ثبت‌شده و دارای ای‌نمادهستند. به گفته یکی از بنیان‌گذاران یک استارتاپ فعال در این حوزه برخی از این شرکت‌ها تحت حمایت معاونت علم‌وفناوری نهاد ریاست جمهوری و عضو نظام صنفی رایانه‌ای کشور بوده و طی حدود ۵ سال فعالیت هرگز با چنین مشکلی مواجه نشده بودند. او می‌گوید: «با این اختلال  می‌توان گفت صدها استارتاپ، در این مدت قادر به کار نیستند. دقیقا مانند مشکلی که چندوقت پیش برای فین‌تک‌ها اتفاق افتاد و برای مدتی بدون هیچ اطلاع قبلی قادر به ارائه خدمات نبودند. با توجه به تعطیلات ۵شنبه و جمعه و تعطیلی پیش‌رو می توان گفت این تعطیلی که حداقل چند روز ادامه دارد، باعث ضرر بسیار زیادی به این نوع کسب‌وکار شده است.»

خبر تکمیلی: طبق آخرین اطلاعاتی که شنبه‌پرس به دست آورده از امروز صبح (دوشنبه ۲۳ بهمن) تلفن دفاتر کار مجازی که در چند روز گذشته قطع شده بود؛ مجددا وصل شده است. یکی از بنیان‌گذاران این استارتاپ‌ها به شنبه‌پرس گفته: «بدون هیچ توضیحی تلفن‌ها مجددا وصل شده‌اند اما در حال پیگیری هستیم که دلایل این قطعی را از مسئولان مربوطه جویا شویم.»

تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۶:۲۵
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست