آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

از طریق سایت finstars.ir تا 12 اسفندماه ادامه خواهد داشت

آغاز ثبت‌نام فین‌استارز ۲۰۱۸

فین‌استارز 2018 در تاریخ 27 تا 30 فرودین‌ماه سال 97 در طبقه فوقانی سالن 41 نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه توسط فرابورس برگزار خواهد شد.

سومین رویداد فین‌استارز با نام فین‌استارز ۲۰۱۸، فروردین ماه سال آینده در جریان یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برگزار خواهد شد. مخاطبان این برنامه شتاب‌دهنده‌های فین‌تکی، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، تیم‌ها و استارتاپ‌های فین‌تک، مربیان و مشاوران و … خواهند بود. نام‌نویسی در این رویداد از طریق سایت finstars.ir انجام می‌شود و تا ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۶ ادامه خواهد داشت.

در این برنامه از موفقیت و تجربه تیم‌های حاضر در رویداد فین‌استارز ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و مهم‌ترین برنامه‌های توسعه‌ای شرکت‌های حوزه فین‌تک همچنین چالش‌های مقرراتی و اجرایی حوزه فین‌تک و موضوعات روز تکنولوژی مالی صحبت می‌شود. این صحبت‌ها در قالب سخنرانی‌ها و پنل‌های تخصصی خواهد بود. همچنین نشست‌های همفکری با شتاب‌دهنده‌های فین‌تک، شرکت‌ها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، تیم‌ها و استارتاپ‌ها، مریبان و مشاوران، هلدینگ‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری برگزار می‌شود.

یکی از بخش‌های فین‌استارز ۲۰۱۸، مسابقه‌ جذب سرمایه است. به این ترتیب که بخشی از نیازهای فناورانه بازارهای مالی در این برنامه مطرح می‌شود و ایده‌هایی که برای رفع این نیازها مطرح می‌شوند، امکان درخواست مربی و جذب سرمایه می‌توانند داشته باشند. در این رویداد برای استارتاپ‌های شرکت‌کننده، امکان ارتباط با سکوهای تامین مالی جمعی (Crowd Funding Platform) و ارتباط مستقیم با سرمایه‌گذاران عمومی و خصوصی فراهم است.

فین‌استارز ۲۰۱۸ توسط شرکت فرابورس ایران و با هدف اتصال سرمایه‌گذاران به سرمایه‌پذیران از طریق ایجاد بستر ارتباطی میان بازیگران مختلف حوزه تکنولوژی‌های مالی برگزار می‌شود.

فین‌استارز ۲۰۱۸ در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فرودین‌ماه سال ۹۷ در طبقه فوقانی سالن ۴۱ نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه توسط فرابورس برگزار خواهد شد.

 

تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۸:۲۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست