آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور ایران سالانه ۱۲ میلیارد دلار گردش دارند آموزش راه‌اندازی استارتاپ در نوآوردگاه مکمل‌های غذایی زنان فین‌تک ایران در فیناپ کارگروه استارتاپ‌های خدمات منزل تشکیل می‌شود صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه بازنشستگی روی چه استارتاپ‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند؟ حجم سرمایه‌گذاری‌های استارتاپی شناسا ۲۰ برابر می‌شود مدیرعامل هاست ایران: بدون حکم، هیچ اطلاعاتی به کسی نداده و نخواهیم داد! وزیر راه: دسترسی استارتاپ‌ها به اطلاعات را آسان کنیم اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی زیر تیغ شهرداری بررسی چشم‌انداز استارتاپ‌های ایران در بروکسل شتابدهنده استارتاپی گرمسار به‌زودی راه‌اندازی می‌شود صندوق نوآوری تا ۵ میلیون از هزینه‌ها هر استارتاپ در اینوتکس را می‌پردازد روشا؛ شبکه استارتاپ‌های آذربایجان غربی آخرین اقدامات تامین اجتماعی برای کمک به استارتاپ‌ها مسیر ورود طرح‌های فناورانه به بازار تجاری هموار می‌شود
آموزش راه‌اندازی استارتاپ در نوآوردگاه مکمل‌های غذایی صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه بازنشستگی روی چه استارتاپ‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کند؟ مدیرعامل هاست ایران: بدون حکم، هیچ اطلاعاتی به کسی نداده و نخواهیم داد! وزیر راه: دسترسی استارتاپ‌ها به اطلاعات را آسان کنیم بررسی چشم‌انداز استارتاپ‌های ایران در بروکسل صندوق نوآوری تا ۵ میلیون از هزینه‌ها هر استارتاپ در اینوتکس را می‌پردازد آخرین اقدامات تامین اجتماعی برای کمک به استارتاپ‌ها خطر اینفلوئنسر مارکتینگ برای استارتاپ‌ها خیز کافه بازار برای بازار ویدئو آسیب‌شناسی استارتاپ‌های کاریابی رویداد استارتاپی بازی اتللو برگزار می‌شود پذیره‌نویسی ۵ صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه با سرمایه ۲۱۵ میلیارد تومانی گواهی صنایع خلاق و فرهنگی چه فایده‌ای برای استارتاپ‌ها دارد؟ برگزاری دوره آموزش جامع اینترنت اشیاء در شیراز معافیت‌ بیمه‌ای و مالیاتی کسب‌وکارها در پارک اقتصاد دیجیتال

فینوکیدز برنده جایزه ۲۰ میلیون‌تومانی فینوکمپ شد

سه تیم برتر رویداد فینوکمپ با حضور احمد مرآت‌نیا مشاور عالی بانک آینده و حامد قنادپور مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردامعرفی شدند. در مراسم اختتامیه فینوکمپ که بعد از چندین روز کار تیمی و کارگاهی انجام شد، تیم‌های اول تا سوم تعیین و جایزه‌های ۵ تا ۲۰ میلیون تومانی را از آن خود کردند. تیم «فینوکیدز» برنده رویداد فینوکمپ شد و جایزه ۲۰میلیون تومانی این رویداد را از آن خود کرد. ایده فینوکیدز در حوزه آموزش عملی مهارت‌های مالی به کودکان از طریق خانواده‌هاست.

جایزه تیم دوم هم به اسمارد تعلق گرفت که ایده طراحی یک اپلیکیشن برای رانندگان تاکسی است که برمبنای ارائه پیشنهادهایی برای کاهش هزینه خودرو، معرفی بهترین ساعات کاری و برنامه‌ریزی مالی استوار است. اسمارد جایزه ۱۰ میلیون تومان فینوکمپ را از آن خود کرد. و در نهایت تیم سوم رویداد فینوکمپ در این دوره، ایده اپلیکیشن پس‌انداز ارزشمند بود که جایزه ۵ میلیون تومانی را برد.

پیش از اعلام نتایج نهایی هر کدام از ۸ تیم انتخابی نهایی به ارائه طرح‌ها وایده‌های خود پرداختند. آرین افشار، دبیر اجرایی فینوکمپ، با اشاره به فعالیت‌های انجام‌شده در این دوره از رویداد فینوکمپ گفت: «۲۱۰ نفر درمرحله اول این رویداد ثبت‌نام کردند که در نهایت ۱۱۵ نفر وارد رویداد فینوکمپ شدند. ۲۳ ایده وارد دوره اول فینوکمپ شد که ۸۶ نفر در قالب ۱۹ تیم  روی آن‌ها کار کردند. در مجموع ۲هزار و ۷۰۰ نفرساعت کارگاه آموزشی با ۲۰ مربی به صورت فشرده انجام شد تا در نهایت سه تیم به عنوان تیم‌های برتر انتخاب شوند.

علی بدیعی، مدیر مجموعه فینووا درمراسم اختتامیه رویداد فینوکمپ درسالن همایش‌های صندوق نوآوری وشکوفایی، با اشاره به برنامه‌های این رویداد و چالش‌هایی که در آن مورد بررسی قرار گرفته‌اند گفت: «ایجاد و بررسی چالش‌های این رویداد باعث ایده‌پردازی بیشتر خواهد شد.»

بدیعی، با بیان اینکه قسمت اول این گفتگوها و چالش‌ها به زودی منتشرمی‌شود، ادامه داد: «فینووا امیدوار است که استارتاپ‌های آینده از درون این مجموعه متولد شوند. امروز ما شاهد عملکرد مطلوب و رضایت‌بخشی در این حوزه هستیم و امیدواریم بلندپروازی ایده‌پردازان باعث رونق آینده کسب‌وکارهای نوین شود.» به گفته بدیعی بلندپروازی ایده‌پردازان باعث شکل‌گیری استارتاپ‌های جدید خواهد شد. او تاکید کرد:«سرمایه‌گذاران به‌دنبال ایده‌پردازان جسور هستند، و سوابق سرمایه‌گذاری در این زمینه نشاندهنده این امرمهم است.»

مدیر فینووا، با اشاره به اهمیت انتخاب و مشاوره درزمینه ایده‌ها و تیم‌سازی گفت: «جلب اعتماد طراحان و ایده‌پردازان مهم و اساسی است، نباید به جوایز این رویدادها توجه زیادی داشت چرا که پشت هر داستان موفقیت اکوسیستم‌ها، چالش‌ها ومشکلات خاصی وجود دارد که بارها این مشکلات تکرارو در نهایت با برنامه‌ریزی و ایده پردازی‌های نوین موفقیت حاصل شده است.» بدیعی، تاکید کرد فینووکمپ همواره از استارتاپی‌ها استقبال می‌کند، و فینووا صرفنظر از نتایج،خواهان همکاری با استارتاپ‌هاست.

در ادامه این مراسم آرین افشار، مدیر اجرایی فینووکمپ، با اشاره به آینده روشن استارتاپ‌ها گفت: «بانک آینده، شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، صندوق نوآوری و شکوفایی، فینوتک، آدانیک و رایان‌هم‌افزا، حامی مالی این رویداد هستند.»

سومین سخنران این مراسم اختتامیه، خانم دکتر هشدار مدیر برنامه‌ریزی و مطالعات راهبردی مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان بود که با اشاره به فعالیت صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: «این رویداد یکی از رویدادهای مهم و تاثیرگذار در حوزه استاتاپ‌هاست و مجموعه ما به دنبال حمایت از این رویداد مهم است.» هشدار، با بیان اینکه این مجموعه خود را در کنار دغدغه‌های استارتاپی‌ها می‌بیند ادامه داد: «صندوق در مراحل بعدی از این استارتاپ‌ها برای تبدیل شدن به شرکت حمایت می‌کند.»

تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۶ , ۱۴:۲۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

یک پاسخ به “فینوکیدز برنده جایزه ۲۰ میلیون‌تومانی فینوکمپ شد”

  1. اقا دستتون درد نکنه خسته نباشید عالیییی
    بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست