آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است
نشست فرصت‌های نوین کسب‌وکار

نشستی با حضور بازیگران مختلف اکوسیستم استارتاپی

فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران

این نشست از ساعت 14 الی 17 دوم مهرماه سال جاری و در محل کارخانه نوآوری برگزار خواهد شد. ثبت‌نام برای حضور در این نشست به صورت رایگان انجام می‌شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، نشستی تحت عنوان «فرصت‌های نوین کسب‌و‌کار در زیست بوم استارتاپی ایران» برگزار می‌کند. این نشست با حضور نمایندگان شتابدهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و دیگر فعالین حوزه کارآفرینی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، محمدی، عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با عنوان «مروری بر تجربیات جهانی شرکت‌های استارتاپی» در یان نشست سخنرانی خواهد داشت. اولین پنل این برنامه «ارائه تجربیات استارتاپ‌های موفق» خواهد بود که با حضور مجید دهبیدی‌پور، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود. پنل دوم این رویداد با حضور محمود کریمی، مدیر کارخانه نوآوری و رضا زرنوخی، رئیس هیئت مدیره انجمن سرمایه‌گذاری خطرپذیر؛ با عنوان ارائه تجربیات نمونه‌های موفق شتاب‌دهنده و صندوق سرمایه‌گذاری برگزار خواهد شد.

این نشست از ساعت ۱۴ الی ۱۷ دوم مهرماه سال جاری و در محل کارخانه نوآوری برگزار خواهد شد. ثبت‌نام برای حضور در این نشست از طریق سایت www.techjam.ir و به صورت رایگان انجام می‌شود.

تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۴
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست