آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
حمایت ارزی ۲ صندوق از شرکت‌های دانش‌بنیان ۳۱ استارتاپ و نماینده از ایران در جیتکس ۲۰۱۸ حضور دارند تفاهم‌نامه‌ای بین معاونت علمی و سازمان کوثر امضا شد صندوق خطرپذیر ۵۰ میلیارد تومانی در حوزه نانو تاسیس می‌شود برای تعامل بین استارتاپ‌ها و VCها باید به یک زبان مشترک رسید ایده‌های حوزه‌ گردشگری، مدیریت سفرهای درون شهری و کشاورزی برگزیده شدند رابطه استارت‌آپ و سرمایه‌گذار به زبان خودمانی از استارتاپ‌های جمع‌آوری و مدیریت پسماند حمایت می‌شود مرکز نوآوری ایران و چین راه‌اندازی شد صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی در حوزه سلامت دیجیتال ایجاد می‌شود مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی ایران راه‌اندازی می‌شود با نظارت شهرداری مشکلی نداریم؛ اما در چارچوب قانون دانشگاه امام رضا (ع) مرکز نوآوری راه‌اندازی می‌کند صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود ابلاغ استانداردها و صدور مجوزهای کسب‌وکار سلامت دیجیتال تسریع می‌شود
صندوق مشترک صندوق نوآوری و شکوفایی و جهاددانشگاهی

به منظور ارائه خدمات به استارتاپ‌ها و کمک به تجاری‌سازی دستاوردهای فناوری‌محور

صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود

در این نشست مقرر شد با هدف حمایت از شرکت‌های استارتاپی و فناوری محور و سرمایه‌گذاری در طرح‌های کاربردی، زمینه تشکیل صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری و شکوفایی فراهم شود.

با هدف کمک به تجاری‌سازی دستاوردهای فناوری محور مجموعه جهاد دانشگاهی کشور و استفاده از ظرفیت‌های طرفین برای ارائه خدمات به شرکت‌های استارتاپی و دانش‌بنیان‌، نشست مشترکی میان صندوق نوآوری و شکوفایی وجهاد دانشگاهی برگزار شد.

این نشست با حضور طیبی ریاست سازمان جهاد دانشگاهی و بهزاد سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و جمعی از مدیران در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد.

در این نشست ضمن بررسی روش‌های کمک به تجاری‌سازی دستاوردهای فناوری محور و شرکت‌های زایشی سازمان جهاد دانشگاهی در سراسر کشور، برخی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی همچون سرمایه‌گذاری، توانمندسازی ، لیزینگ و ضمانتنامه معرفی شد.

در ادامه مقرر شد با هدف حمایت از شرکت‌های استارتاپی و فناوری محور و سرمایه‌گذاری در طرح‌های کاربردی،  زمینه تشکیل صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاددانشگاهی و صندوق نوآوری و شکوفایی فراهم شود.

جهاد دانشگاهی نهادی عمومی و غیردولتی است که با هدف گسترش تحقیقات و شکوفایی استعدادها در سطح جامعه برای نیل به خوداتکایی و گسترش طرح‌های کاربردی و نیمه صنعتی از طریق پیوند با مراکز علمی و تحقیقاتی به منظور به کارگیری نتایج پژوهش تشکیل شده است. این مجموعه دارای ۱۲ واحد در تهران و ۳۱ واحد در تمامی استان‌های کشور است.

تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۲
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست