آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند
inotex 2018

بانک توسعه صادرات هم تسهیلات اعتبار خریدار به شرکت‌کنندگان اینوتکس می‌دهد

صندوق نوآوری تا ۵ میلیون از هزینه‌ها هر استارتاپ در اینوتکس را می‌پردازد

امسال با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی و نوپا می‌توانند ۷۰ درصد هزینه‌های حضور خود در نمایشگاه اینوتکس را تا سقف ۵۰ میلیون ریال از صندوق دریافت کنند. برای بهره‌مندی از این حمایت، لازم است استارتاپ‌ها ابتدا با مراجعه به سامانه ثبت درخواست صندوق نوآوری و شکوفایی (غزال) درخواست خود را اعلام کرده و پس از تایید، با حضور در نمایشگاه و ارسال مدارک لازم به دفتر توانمندسازی از حمایت آن سازمان برخوردار شوند.

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس از ۱۴ تا ۱۶ تیرماه در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران (بوستان گفتگو) برگزار خواهد شد و در آن صدها شرکت و استارتاپ ایرانی و خارجی، آخرین دستاوردها و نوآوری‌های فناورانه خود را به نمایش خواهند گذاشت. این نمایشگاه تسهیلات ویژه‌ای برای تمامی اجزای اکوسیستم کارآفرینی کشور در نظر گرفته است. عناوین حمایتی و تسهیلات این نمایشگاه (INOTEX 2018) به این ترتیب اعلام شده است.

 

تسهیلات اعتبار خرید

به منظور حمایت از خرید و فروش محصولات فناورانه و تبادل فناوری با شرکت‌ها و هیات‌های تجاری خارجی، بانک توسعه صادرات ایران در قالب تسهیلات اعتبار خریدار، صادرات کالا و خدمات دانش‌بنیان را تحت پوشش بیمه‌ای صندوق ضمانت صادرات ایران، تامین مالی خواهد نمود. اعطای تسهیلات مذکور، در مرحله اول مستلزم توافق اولیه صادرکنندگان ایرانی و خریداران خارجی و ارائه درخواست از سوی طرف ایرانی است.

 

تخفیف‌های نمایشگاه اینوتکس

در اینوتکس ۲۰۱۸ استارتاپ‌ها با پرداخت مبلغ ۲۵۰ هزار تومان، امکان دریافت کانتر، فضای جلسه اشتراکی جهت مذاکره و حضور در کارگاه‌ها و رویدادهای نمایشگاه را خواهند داشت. این مبلغ برای مخترعان ۲۰۰ هزار تومان می‌باشد. در این خصوص، مخترعانی که عضو بازار دارایی فکری و شبکه نوآوری تهران (TINet) باشند شامل تخفیف ۵۰ درصدی نیز می‌شوند. همچنین غرفه‌های بزرگ نمایشگاه که مناسب شرکت‌های فناور و سازمان‌های بزرگ، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد هستند بر اساس متراژ درخواستی و خدمات اختصاصی، بین متری ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان در اختیار مخاطبان قرار خواهند گرفت.

 

دریافت ۷۰درصد از هزینه‌های حضور در اینوتکس

امسال با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدی و نوپا می‌توانند ۷۰ درصد هزینه‌های حضور خود در نمایشگاه اینوتکس را تا سقف ۵۰ میلیون ریال از صندوق دریافت کنند. برای بهره‌مندی از این حمایت، لازم است استارتاپ‌ها ابتدا با مراجعه به سامانه ثبت درخواست صندوق نوآوری و شکوفایی (غزال) درخواست خود را اعلام کرده و پس از تایید، با حضور در نمایشگاه و ارسال مدارک لازم به دفتر توانمندسازی از حمایت آن سازمان برخوردار شوند. استارتاپ‌ها برای ثبت درخواست و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.cbd.nsfund.ir/exhibition مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۹:۴۲

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست