آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
صندوق خطرپذیر ۵۰ میلیارد تومانی در حوزه نانو تاسیس می‌شود برای تعامل بین استارتاپ‌ها و VCها باید به یک زبان مشترک رسید ایده‌های حوزه‌ گردشگری، مدیریت سفرهای درون شهری و کشاورزی برگزیده شدند رابطه استارت‌آپ و سرمایه‌گذار به زبان خودمانی از استارتاپ‌های جمع‌آوری و مدیریت پسماند حمایت می‌شود مرکز نوآوری ایران و چین راه‌اندازی شد صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی در حوزه سلامت دیجیتال ایجاد می‌شود مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی ایران راه‌اندازی می‌شود با نظارت شهرداری مشکلی نداریم؛ اما در چارچوب قانون دانشگاه امام رضا (ع) مرکز نوآوری راه‌اندازی می‌کند صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود ابلاغ استانداردها و صدور مجوزهای کسب‌وکار سلامت دیجیتال تسریع می‌شود ثبت‌نام جشنواره از اول مهرماه آغاز شده و تا پایان آبان‌ ادامه دارد آغاز بهره‌برداری از کیوسک‌های هوشمند در تهران تدوین دستورالعمل مجوز فروش طلا در فضای مجازی
رانندگان اسنپ

همکاری پلیس با استارتاپ‌ها برای امن‌تر کردن حمل‌ونقل آنلاین

صلاحیت رانندگان اسنپ را پلیس تایید خواهد کرد

بلافاصله پس از ثبت نام، جهت تایید صلاحیت در اختیار پلیس قرار می‌گیرد. پلیس نیز نتیجه این استعلام را ظرف ۴۸ ساعت به اطلاع اسنپ می‌رساند.

اسنپ اعلام کرده برای تایید صلاحیت رانندگان خود از تعامل مستقیم با پلیس بهره خواهد برد. پیش از این، صلاحیت رانندگان اسنپ با ارائه گواهی عدم سوءپیشینه کیفری مورد تایید قرار می‌گرفت؛ اما فرآیند تهیه این گواهی زمان‌بر بود. به علاوه اینکه تهیه گواهی عدم سوءپیشینه برای افراد متضمن هزینه می‌شد. این استارتاپ اعلام کرده با تجهیز اسنپ به استعلام صلاحیت کاربران راننده، شماره ملی افراد متقاضی عضویت در ناوگان این سامانه، بلافاصله پس از ثبت نام، جهت تایید صلاحیت در اختیار پلیس قرار می‌گیرد. پلیس نیز نتیجه این استعلام را ظرف ۴۸ ساعت به اطلاع اسنپ می‌رساند. به این ترتیب، ضریب امنیت مسافران در سفرهای شهری افزایش پیدا خواهد کرد و در عین حال فرآیند ثبت نام رانندگان نیز به مراتب آسان‌تر از قبل انجام خواهد شد. اسنپ تاکید کرده هیچ‌گونه دخالتی در فرآیند تایید صلاحیت‌ کاربران راننده خود ندارد و در این مورد تابع نظر پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا است. همچنین کلیه افرادی که تا امروز در ناوگان اسنپ به عضویت درآمده‌اند مورد پالایش مجدد قرار گرفته‌اند و صلاحیت آنها از سوی پلیس بازنگری شده است.

تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۹

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست