آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
صندوق خطرپذیر ۵۰ میلیارد تومانی در حوزه نانو تاسیس می‌شود برای تعامل بین استارتاپ‌ها و VCها باید به یک زبان مشترک رسید ایده‌های حوزه‌ گردشگری، مدیریت سفرهای درون شهری و کشاورزی برگزیده شدند رابطه استارت‌آپ و سرمایه‌گذار به زبان خودمانی از استارتاپ‌های جمع‌آوری و مدیریت پسماند حمایت می‌شود مرکز نوآوری ایران و چین راه‌اندازی شد صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی در حوزه سلامت دیجیتال ایجاد می‌شود مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی ایران راه‌اندازی می‌شود با نظارت شهرداری مشکلی نداریم؛ اما در چارچوب قانون دانشگاه امام رضا (ع) مرکز نوآوری راه‌اندازی می‌کند صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود ابلاغ استانداردها و صدور مجوزهای کسب‌وکار سلامت دیجیتال تسریع می‌شود ثبت‌نام جشنواره از اول مهرماه آغاز شده و تا پایان آبان‌ ادامه دارد آغاز بهره‌برداری از کیوسک‌های هوشمند در تهران تدوین دستورالعمل مجوز فروش طلا در فضای مجازی

در حاشیه همايش استارتاپی جاده ابريشم

شهرام شاهکار: اسنپ اولین استارتاپ یک میلیارددلاری ایران خواهد شد

مهم‌ترين خبر اين همايش را شهرام شاهكار مدير اجرايي اسنپ اعلام كرد. او خبر داد كه اسنپ اولين استارتاپ ایرانی خواهد بود که يونيكورن (استارتاپی با ارزش حداقل یک میلیارد دلار) خواهد شد.

شهرام شاهکار مدیر اجرایی اسنپ در همایش جاده ابریشم عنوان کرد اسنپ اولین استارتاپ ایرانی خواهد بود که ارزش آن به یک میلیارد دلار خواهد رسید. همایش جاده ابریشم استارتاپی با حضور میهمانان داخلی و خارجی و فعالان اکوسیستم در مرکز همایش های جزیره کیش برگزار شد.
همایش با خوشامدگویی هادی فرنود و مژگان اصغری اغاز به کار کرد. سپس محمدرضا سعیدی معاون سرمایه گذاری کیش برای استارتاپی‌ها سخنرانی کرد. او از جامعه استارتاپی ایران برای حضور و فعالیت در جزیزه کیش دعوت کرد. بعد از ارائه حمید جعفری از تکراسا در اولین روز از این رویداد بین المللی استارتاپ‌هایی مثل لوکو بوک و همیاب ٢۴ ارائه خود را در مقابل شرکت‌کنندگان و داوران ایرانی و خارجی، به زبان انگلیسی ارائه کردند.
در ادامه پنلی با حضور شهرام شاهکار مدیر ارشد اجرایی اسنپ، نازنین دانشور مدیرعامل تخفیفان، حمیدرضا احمدی مدیرعامل ایوند، رضا کلانتری‌نژاد و با مدیریت رضا ازلی مدیر سایت تکراسا برگزار شد. در این پنل شرکت‌کنندگان در مورد وضعیت اکوسیستم استارتاپی ایران و آینده پیش رو صحبت کردند در دیگر پنل که به مدیریت علی رضا جوزی از تکراسا برگزار شد. ژوبین علاقه‌بند نایب رییس هیئت مدیره اسنپ، فرهاد هدایتی مدیر تسکلو و علیرضا آقاسی حضور داشتند در این همایش که تا ساعت ٨ شب ادامه داشت چند سخنران و پنلیست دیگر برای حاضران سخن گفتند.
مهم‌ترین خبر این همایش را شهرام شاهکار مدیر اجرایی اسنپ اعلام کرد. او خبر داد که اسنپ اولین استارتاپ ایرانی خواهد بود که یونیکورن (استارتاپی با ارزش حداقل یک میلیارد دلار) خواهد شد.
دومین روز از همایش جاده ابریشم استارتاپی از صبح امروز کارش را اغاز کرده است و تا شب ادامه خواهد داشت.

عکس: دیجیاتو

تاریخ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , ۰۸:۱۱

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست