آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
ما کم‌تجربه بودیم و سرمایه‌گذارها بی‌تجربه بازار رایانش ابری، یک بازار ۵۰۰ میلیارد دلاری می‌شود تهران هوشمند؛ موردتوجه شورای شهر ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی نخستین نشست فناوری و اطلاعات ایران و اروپا برگزار شد بازیگران توسعه همه‌جانبه فناوری اطلاعات، استارتاپ‌ها هستند چهارمین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی در دانشگاه تهران برگزار می‌شود ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کارآفرینی یعنی سودجویی، سرمایه‌گذاری یعنی سودجویی IOT، فین‌تک‌ و بلاک‌چین موردتوجه صحا قرار خواهد گرفت مرکز تبادل افکار تجار به مرکز توانمندسازی حقوقی استارتاپ‌ها تبدیل می‌شود؟ کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود اگر فیلترینگ از طرف دولت باشد، باید خسارت آن را پرداخت کند دیجی‌کالا ادعا کرد:  ۳ساعته ماست و پنیر را دست مشتریان می‌رسانیم!
ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند الکام‌‌تاکز و الکام ترندز بخش‌های جدید الکامپ پلتفرم ارتباط و پیگیری فین‌تک‌‌ها با پلیس فتا راه‌اندازی شد دلیل محدودیت ۳ میلیون تومانی زرین‌کارت چیست؟ استارتاپ‌ها حمایت نمی‌خواهند فقط مانع حرکت ما نشوید مرحله دیگری از توقف ناگهانی فعالیت استارتاپ‌ها اولویت‌های بازار سرمایه برای سرمایه ‌گذاری روی استارتاپ ها
کمدا-ثنا-خالصی

پلتفرم اجتماعی تبادل لباس ثنا خالصی صاحب سرمایه شد

سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ ونچرز در استارتاپ کُمُدا

کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپی با بنیان‌گذاری یک زن کارآفرین است. همچنین کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ خارج از تهران محسوب می‌شود. 

اسمارت‌آپ‌ونچرز روی استارتاپ کمدا سرمایه‌گذاری کرد. به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس کمدا پلتفرم اجتماعی به اشتراک‌گذاری پوشاک اضافی و مختص خانم‌ها است. اسمارت‌آپ‌ونچرز در بهمن ۹۶، با کُمُدا وارد مذاکره شد و نهایتا طرفین توانستند در فروردین ۹۷، مذاکرات خود رابه پایان رسانده و در اردیبهشت ۹۷ نیز قرارداد سرمایه‌گذاری امضاء کنند.

  • کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپی با بنیان‌گذاری یک زن کارآفرین است.
  • همچنین کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ خارج از تهران است.

ثنا خالصی به عنوان بنیان‌گذار و با هدف بازگرداندن پوشاک مازاد (نو، در حدنو و دست‌ساز) به چرخه‌ی مصرف، کاهش مصرف‌گرایی و محافظت از محیط زیست، شروع به یافتن راه‌حلی برای رفع این مسأله کرد. پروانه جاویدنجات مدیر مالی و پشتیبانی و پیام پیروزبخت مدیر اجرایی این استارتاپ هستند. حامد تکمیل و محمد اعظم رحمان‌پور هم بخش فنی این استارتاپ را برعهده دارند. استارتاپ کمدا در شیراز مستقر است.

با استفاده از کمدا می‌توانید پوشاکی را که به هر دلیلی در کمد شما بلااستفاده مانده است به پول تبدیل کنید. کمد افراد هم سلیقه و هم سایز خود را دنبال کنید، با دوستان جدیدی گپ بزنید. آیتم‌هایی با ۵۰-۷۰% تخفیف بخرید و به آسانی درب منزل تحویل داده یا دریافت کنید. تیم  کُمُدا تا به امروز در رویدادها و مسابقات داخلی و بین‌المللی ۵ رتبه و جایزه دریافت کرده‌است. پلتفرم کُمُدا در حال حاضر در شیراز و با ۹۳٪ کاربر وفادار فعال و در حال گسترش تیم خود در بخش های فنی، بازاریابی و ورود به بازار تهران است.

تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۵۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست