آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است
کمدا-ثنا-خالصی

پلتفرم اجتماعی تبادل لباس ثنا خالصی صاحب سرمایه شد

سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ ونچرز در استارتاپ کُمُدا

کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپی با بنیان‌گذاری یک زن کارآفرین است. همچنین کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ خارج از تهران محسوب می‌شود. 

اسمارت‌آپ‌ونچرز روی استارتاپ کمدا سرمایه‌گذاری کرد. به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس کمدا پلتفرم اجتماعی به اشتراک‌گذاری پوشاک اضافی و مختص خانم‌ها است. اسمارت‌آپ‌ونچرز در بهمن ۹۶، با کُمُدا وارد مذاکره شد و نهایتا طرفین توانستند در فروردین ۹۷، مذاکرات خود رابه پایان رسانده و در اردیبهشت ۹۷ نیز قرارداد سرمایه‌گذاری امضاء کنند.

  • کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در استارتاپی با بنیان‌گذاری یک زن کارآفرین است.
  • همچنین کُمُدا اولین سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ خارج از تهران است.

ثنا خالصی به عنوان بنیان‌گذار و با هدف بازگرداندن پوشاک مازاد (نو، در حدنو و دست‌ساز) به چرخه‌ی مصرف، کاهش مصرف‌گرایی و محافظت از محیط زیست، شروع به یافتن راه‌حلی برای رفع این مسأله کرد. پروانه جاویدنجات مدیر مالی و پشتیبانی و پیام پیروزبخت مدیر اجرایی این استارتاپ هستند. حامد تکمیل و محمد اعظم رحمان‌پور هم بخش فنی این استارتاپ را برعهده دارند. استارتاپ کمدا در شیراز مستقر است.

با استفاده از کمدا می‌توانید پوشاکی را که به هر دلیلی در کمد شما بلااستفاده مانده است به پول تبدیل کنید. کمد افراد هم سلیقه و هم سایز خود را دنبال کنید، با دوستان جدیدی گپ بزنید. آیتم‌هایی با ۵۰-۷۰% تخفیف بخرید و به آسانی درب منزل تحویل داده یا دریافت کنید. تیم  کُمُدا تا به امروز در رویدادها و مسابقات داخلی و بین‌المللی ۵ رتبه و جایزه دریافت کرده‌است. پلتفرم کُمُدا در حال حاضر در شیراز و با ۹۳٪ کاربر وفادار فعال و در حال گسترش تیم خود در بخش های فنی، بازاریابی و ورود به بازار تهران است.

تاریخ انتشار : ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۵۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست