آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
جمع‌سپاری ۲۰۰ میلیون تومانی استارتاپ فاندینو در یک سال لینک‌توپی؛ پرداخت آنلاین برای کسب‌وکارهای آفلاین توسن مرکز نوآوری راه می‌اندازد کارایا ۲٫۸ میلیارد تومان روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری کرده است پیامگزار ملت یک استارتاپ ولث‌تک است فیناپ به شیراز می‌رود شناسه؛ اس‌ام‌اس به جای فیش کاغذی کارتخوان مجازی آیدی‌پی چه کاری انجام می‌دهد؟ همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ نیوُ به‌زودی نسخه حرفه‌ای‌اش را رونمایی خواهد کرد شهرام شاهکار: اسنپ اولین استارتاپ یک میلیارددلاری ایران خواهد شد همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ راه‌حلی برای مشکل دریافت و پرداخت با خارج از کشور راه‌اندازی شتابدهنده فینووا در مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌طباطبایی برای تلگرام انحصار ایجاد کردند نه برای سروش! همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ در جستجوی استارتاپ‌های آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ برخی مشکلات استارتاپ‌ها، با یک نامه قابل‌حل است!
فول فکر

وحید کریمانه، بنیان‌گذار فول‌فکر:

سرمایه‌گذاران باید بدانند که چطور کنار یک استارتاپ قرار بگیرند

تنها داشتن پول و تزریق آن به استارتاپ‌ها کافی نیست. آنها باید همراهی کامل داشته باشند. چه در مورد تزریق به موقع پول، چه در مورد صحبت کردن از مشکلات؛ سرمایه‌گذاران باید بدانند که چطور در کنار یک استارتاپ قرار بگیرند و به کارآفرین کمک کنند تا استارتاپ موفق‌تر شود؛ به این ترتیب، ارزش سهام خودشان هم بالاتر می‌رود.

فول‌فکر، استارتاپی است که در آذرماه ۱۳۹۴ متولد شده و حدود یک سال پیش، موفق به جذب سرمایه شد. وحید کریمانه، بنیان‌گذار این استارتاپ می‌گوید مشغول به کار بر روی یک سری گجj هستند که بتوانند در ارائه خدماتشان از هوش مصنوعی استفاده کنند و برای سال آینده احتمالا این ویژگی در فول‌فکر ارائه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، کریمانه می‌گوید: «در ابتدای کار طبیعتا یک سری مشکلات فنی وجود داشت، با مرتفع کردن کامل آنها، در حال حاضر بیشتر روی بحث مارکتینگ کار می‌کنیم.»

او در درباره مشکلاتی که در راه کار استارتاپ وجود دارد، هم می‌گوید: «مشکلات زیادی وجود دارد که بزرگترین آنها در بخش‌های نیروی انسانی و سرمایه‌گذاری است.» در رابطه با بحث نیروی انسانی، کریمانه اشاره می‌کند که با تلاش و سختی‌های بسیار و آزمون کردن افراد زیادی که آمده و رفته‌اند، در نهایت این مشکل را حل کنند تا امروز تیم ۱۰ نفره و کاملی داشته باشند.

بنیان‌گذار فول‌فکر درمورد مشکلاتی که در بحث سرمایه‌گذاری وجود دارد، هم اشاره می‌کند: «من فکر می‌کنم سرمایه‌گذاران برای ورود به این حوزه باید آموزش ببینند، تنها داشتن پول و تزریق آن به استارتاپ‌ها کافی نیست. آنها باید همراهی کامل داشته باشند. چه در مورد تزریق به موقع پول، چه در مورد صحبت کردن از مشکلات؛ سرمایه‌گذاران باید بدانند که چطور کنار یک استارتاپ قرار بگیرند و به کارآفرین کمک کنند تا استارتاپ موفق‌تر شود؛ به این ترتیب، ارزش سهام خودشان هم بالاتر می‌رود.»

تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۹:۴۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست