آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

رنگ‌وبوی تازه شراکت‌های بلک‌بری!

بلک‌بری امروزه خیلی فراتر از آن است که در گذشته بود. این شرکت خود را در فضای «شرکت اشیاء» داخل کرده است...
اخیرا بلک‌بری قراردادهایی را با تعدادی از سازمان‌ها در سراسر دنیا امضا کرده ‌که مهم‌ترین آنها قرارداد با تی‌سی‌ال کامیونیکیشن و شرکت تلکام اندونزی به نام پی‌تی تی‌فون موبایل است. با این حال، برای توسعه حضور خود در بازار، بلک‌بری اعلام کرده است که با تولیدکنندگان شراکت خواهد کرد و احتمال دارد تبلت، دستگاه پوشیدنی، دستگاه پزشکی، لوازم خانگی، پایانه‌های پوز و سایر تلفن‌های هوشمند را به بازار عرضه کند. در ماه مارس، جان چن، مدیرعامل بلک‌بری، گفت: «ما یک رویکرد بلند‌مدت و عاقلانه‌ای را برای راهبرد صدور مجوز خود به کار گرفته‌ایم که شامل یک نمای وسیع از کل اکوسیستم شرکت اشیاء است. به عنوان بخشی از این راهبرد، ما با طیف وسیعی از تولیدکنندگان همکاری خواهیم کرد تا نرم‌افزار بلک‌بری سکیو را در دستگاه‌ها با برند بلک‌بری یکپارچه‌سازی کنیم.» به نظر می‌رسد که در حال حاضر بلک‌بری کار را آغاز کرده ‌و با ووزیکس شریک شده است و عینک‌های هوشمند را به مشتریان شرکتی خود ارائه می‌دهد. راچستر، ووزیکس واقع در نیویورک سخت‌افزار آن را با VuzixM300 می‌سازد در حالی‌که بلک‌بری نرم‌افزار مدیریت نقطه پایانی یکپارچه (UEM) آن را ارائه خواهد داد که موجب ایمنی داده‌ها می‌شود و همچنین به دپارتمان‌های فناوری اطلاعات امکان می‌دهد تا به آسانی به اطلاعات دسترسی داشته باشند و آنها را مدیریت کنند. پل تراورس، رئیس و مدیرعامل ووزیکس، می‌گوید: «ما از شراکت با بلک‌بری بسیار هیجان‌زده هستیم.
بلک بری در سیستم‌های عامل ایمن، ارتباطات همراه و مدیریت دستگاه همراه در سطح جهان پیشرو است و این شراکت موجب می‌شود اپلیکیشن‌های ایمن و ساده‌ تعبیه‌شده در عینک هوشمند Vuzix M300 به مشتریان بلک‌بری ارائه شود.
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۳۹۶ , ۱۱:۲۷
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست