آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

محمد حسینی زوارئی بنیان‌گذار دکورانه:

دید سنتی سرمایه‌گذارها، معضل بزرگی است

برنامه‌های زیادی برای توسعه دکورانه در نظر داریم ولی مشکلات مالی کار را سخت کرده است. البته سرمایه‌گذارانی مایل به همکاری با استارتاپ‌های جوان هستند اما کار با آنها کمی مشکل است. متاسفانه همان دید سنتی هنوز حاکم است که به دلیل تامین منابع مالی، حق مدیریت و انتخاب مسیر باید با سرمایه‌گذار و طبق نظر شخصی او باشد.

محمد حسینی زوارئی، بنیان‌گذار استارتاپ دکورانه از نتایج کار این کسب‌وکار تا به اینجا راضی است و می‌گوید: «با اینکه نیرویی به تیم ما اضافه نشده، پیشرفت خوبی داشته‌ایم و بسیاری از باگ‌هایی که وجود داشت، طی تغییرات اعمال‌شده در این مدت برطرف شده است.»
وی به شنبه‌پرس گفت:  «در دو نمایشگاه الکامپ سال ۹۵ و ۹۶ بازخوردهای بسیار خوب و مثبتی از مردم گرفتیم و نتیجه گرفتیم با وجود اینکه تبلیغات زیادی نداشته‌ایم، رشدمان بسیار خوب بوده است.»
زوارئی  اضافه کرد: «برنامه‌های زیادی برای توسعه دکورانه در نظر داریم ولی مشکلات مالی کار را سخت کرده است. البته سرمایه‌گذارانی مایل به همکاری با استارتاپ‌های جوان هستند اما کار با آنها کمی مشکل است. متاسفانه همان دید سنتی هنوز حاکم است که به دلیل تامین منابع مالی، حق مدیریت و انتخاب مسیر باید با سرمایه‌گذار و طبق نظر شخصی او باشد. به دلیل همین مشکلات ترجیح دادیم با هزینه خود و سرعت کمتر به راهمان ادامه دهیم. این روزها در حوزه استارتاپ‌ بحث سرمایه‌گذاری به معضل بزرگی تبدیل شده است.»

تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۵:۵۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست