آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
حمایت ارزی ۲ صندوق از شرکت‌های دانش‌بنیان ۳۱ استارتاپ و نماینده از ایران در جیتکس ۲۰۱۸ حضور دارند تفاهم‌نامه‌ای بین معاونت علمی و سازمان کوثر امضا شد صندوق خطرپذیر ۵۰ میلیارد تومانی در حوزه نانو تاسیس می‌شود برای تعامل بین استارتاپ‌ها و VCها باید به یک زبان مشترک رسید ایده‌های حوزه‌ گردشگری، مدیریت سفرهای درون شهری و کشاورزی برگزیده شدند رابطه استارت‌آپ و سرمایه‌گذار به زبان خودمانی از استارتاپ‌های جمع‌آوری و مدیریت پسماند حمایت می‌شود مرکز نوآوری ایران و چین راه‌اندازی شد صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی در حوزه سلامت دیجیتال ایجاد می‌شود مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی ایران راه‌اندازی می‌شود با نظارت شهرداری مشکلی نداریم؛ اما در چارچوب قانون دانشگاه امام رضا (ع) مرکز نوآوری راه‌اندازی می‌کند صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود ابلاغ استانداردها و صدور مجوزهای کسب‌وکار سلامت دیجیتال تسریع می‌شود
دومین استارتاپ دموی صنعت گاز برگزار می شود

با هدف معرفی توانمندی‌های استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران صنعت گاز به یکدیگر

دومین رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز برگزار می‌شود

فن‌بازار تخصصی صنعت گاز به کمک شرکت کارگزار رسمی فن‌بازار تخصصی صنعت گاز، دومین رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز ایران را با هدف معرفی توانمندی‌های استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران صنعت گاز به یکدیگر و هم‌افزایی طرفین برگزار می‌کند.

فن‌بازار تخصصی صنعت گاز با هدف توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان و نیز ارتقای فناوری و نوآوری در صنعت گاز، از سال ۱۳۹۶ با تولیت شرکت ملی گاز و با نظارت شبکه فن بازار ملی ایران فعالیت خود را آغاز کرده است.

از جمله مهم‌ترین ماموریت‌های این فن‌بازار تخصصی، کمک به طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه شرکت‌های فناور نوپا و استارتاپ‌ها به منظور جذب سرمایه، انجام فرآیند تجاری‌سازی و ورود محصولات و خدمات ناشی از آن به بازار است.

در این راستا، فن‌بازار تخصصی صنعت گاز به کمک شرکت کارگزار رسمی فن‌بازار تخصصی صنعت گاز، دومین رویداد استارتاپ دموی صنعت گاز ایران را با هدف معرفی توانمندی‌های استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران صنعت گاز به یکدیگر و هم‌افزایی طرفین برگزار می‌کند.

این رویداد با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری، شرکت ملی گاز ایران، مجموعه پارس جنوبی، پارک فناوری پردیس، دانشگاه صنعتی شریف، پژوهشکده سیاست‌گذاری علم، صنعت و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود.

مهلت ثبت‌نام برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوپا در این رویداد، ۱۳ مهرماه اعلام شده است. متقاضیان می‌توانند جهت ارسال طرح و ثبت‌نام به وب‌سایت www.rsd.co.ir مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۳۹۷ , ۱۵:۳۳
منبع : ایسنا
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست