آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
حمایت ارزی ۲ صندوق از شرکت‌های دانش‌بنیان ۳۱ استارتاپ و نماینده از ایران در جیتکس ۲۰۱۸ حضور دارند تفاهم‌نامه‌ای بین معاونت علمی و سازمان کوثر امضا شد صندوق خطرپذیر ۵۰ میلیارد تومانی در حوزه نانو تاسیس می‌شود برای تعامل بین استارتاپ‌ها و VCها باید به یک زبان مشترک رسید ایده‌های حوزه‌ گردشگری، مدیریت سفرهای درون شهری و کشاورزی برگزیده شدند رابطه استارت‌آپ و سرمایه‌گذار به زبان خودمانی از استارتاپ‌های جمع‌آوری و مدیریت پسماند حمایت می‌شود مرکز نوآوری ایران و چین راه‌اندازی شد صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی در حوزه سلامت دیجیتال ایجاد می‌شود مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی ایران راه‌اندازی می‌شود با نظارت شهرداری مشکلی نداریم؛ اما در چارچوب قانون دانشگاه امام رضا (ع) مرکز نوآوری راه‌اندازی می‌کند صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود ابلاغ استانداردها و صدور مجوزهای کسب‌وکار سلامت دیجیتال تسریع می‌شود

سعید رحمانی در نامه ای ازفعالان زیست بوم بخاطر همدلی تشکر کرد

دفتر سرآوا در تهران فعالیت خود را از سر گرفت

سخنگوی سرآوا در گفتگو با آی‌تی‌ایران با اعلام این خبر گفت: پس از اتمام آماده‌سازی دفتر تهران سرآوا، این شرکت سرمایه‌گذاری استارت‌آپی ایرانی فعالیت خود را از سر گرفته است.

سخنگوی سرآوا در گفتگو با آی‌تی‌ایران با اعلام این خبر گفت: پس از اتمام آماده‌سازی دفتر تهران سرآوا، این شرکت سرمایه‌گذاری استارت‌آپی ایرانی فعالیت خود را از سر گرفته است.

به گفته سمساریلر تحقیقات درباره پیشامد هفته گذشته در این دفتر ادامه دارد و از آنجا که سرآوا همواره خود را مقید به شفافیت می‌داند با کامل شدن بررسی‌ها پیرامون این موضوع نتایج را اطلاع‌رسانی خواهد کرد. وی در ادامه گفت: در این مدت فعالیت سرآوا در دفتر دیگر خود واقع در پارک فناوری پردیس ادامه داشته است.

سخنگوی سرآوا در پاسخ به این سوال که چه مدت این دفتر تعطیل بود گفت: دو روز کاری نتوانستیم از دفتر استفاده کنیم، ولی خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده و با توجه به اینکه مسئله‌ای معطوف به کسب‌وکار و فعالیت‌های کارآفرینی و سرمایه گذاری سرآوا نبود بسرعت فعالیت این دفتر آغاز شد.

وی ادامه داد: از همدلی و همراهی تمامی دوستان و دلسوزان زیست‌بوم کارآفرینی تشکر می‌کنیم و به ایشان اطمینان می‌دهیم که امیدوارانه، با تلاش روزافزون در کنار هم مسیر کارآفرینی را ادامه دهیم. در انتها از معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری، جناب آقای دکتر ستاری و همکاران ایشان که مسئولیت سنگین حمایت از زیست‌بوم کارآفرینی را بر عهده گرفته‌اند و همواره کمکهای فراوانی به همه فعالان این زیست بوم می‌کنند سپاس‌گزاری می‌کنیم.

تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۸:۲۸
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست