آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند
اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی

اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی با نگارش نامه به رییس کل سازمان بیمه مرکزی به جریان اعتراضات علیه استارتاپ‌ها ورود کرد

دعوت اتحادیه از فعالان صنعت بیمه برای انجام گفتگو

در پی‌اعتراض و تهدید استارتاپ ها ازسوی برخی ازنمایندگی های بیمه، اتحادیه کسب‌وکارهای اینترنتی نامه‌ای به رئیس سازمان بیمه مرکزی نوشته و ضمن یادآوری اینکه استارتاپ های بیمه ای یک درصد از بازار را دراختیار دارند. فعالان این حوزه را دعوت به گفتگوی سازنده کرده است.
جناب آقای همتی
رییس کل محترم سازمان بیمه مرکزیبا سلام
احتراماً ضمن عرض تشکر بابت تصویب و ابلاغ آئین نامه بازاریابی آنلاین محصولات بیمه ای پیرامون اتفاقات روزهای گذشته در مورد برخورد برخی از نمایندگان شرکت های بیمه با استارت آپ های آنلاین بیمه ای توضیحاتی به شرح ذیل ارائه می گردد.
هم‌زمان با رشد کسب‌وکارهای اینترنتی در جهان؛ گسترش این نوع کسب‌وکارها به صنعت بیمه نیز رسید و در نتیجه بیمه اینترنتی یا به ‌اصطلاح، بیمه آنلاین را پدید آورد و در اقدامی بسیار بجا و قبل از اینکه فرآیند تدوین دستورالعمل دچار مباحث حاشیه ای این روزها شود، آئین نامه فوق ابلاغ شد.
متاسفانه در روزهای اخیر برخی نمایندگان بیمه اقدام به راه اندازی کمپین های تحریک آمیز بر علیه استارت آپ های بیمه ای نموده اند که در آخرین حرکت نیز ضمن حضور شبانه در جلوی درب یکی از شرکت ها اقدام به تهدید آشکار آنها نموده اند.
این حرکات غیر قانونی موجبات نگرانی کارآفرینان و سرمایه گذاران برای ورود به این بازار را به وجود آورده است.
پر واضح است که به علت نوپا بودن این پدیده، سهم بازار مجموع شرکت‌های بازاریابی و فروش آنلاین بیمه هنوز به یک درصد هم نرسیده است. یعنی ۹۹% بازار در دست نمایندگان بیمه است و برای بنده و همکارانم در این صنعت علت این همه هیایو و دعوا برای سهم ۱% نامعلوم است.
بلاشک بازاریابان آنلاین باید فعالیت خود را مطابق با شرایط ذکر شده در آئین نامه فوق الذکر انجام داده و سازمان های نظارتی هم موظف بر نظارت و اعمال قانون هستند.
بنا بر اذعان بسیاری از فعالین این حوزه در سالهای گذشته صرفاً اجرای بیمه های اجباری توسط نمایندگان محترم بیمه ای صورت پذیرفته است و تلاش خاصی از سوی آنان برای صدور بیمه های اختیاری صورت نپذیرفته است که در صورت فعال شدن کسب و کارهای بیمه ای آفلاین (نمایندگان بیمه) و آنلاین، درآمدهای سرشاری را نصیب آنان خواهد نمود. کاش دوستان بیمه ای به جای راه انداختن این همه دعوا و هیاهو فکری به حال این موضوع می نمودند.
اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی به عنوان یک تشکل غیر دولتی ضمن دعوت از نمایندگان محترم شرکت های بیمه ای به خویشتن داری، آمادگی خود را برای برگزاری جلسات کارشناسی در زمینه رفع دغدغه های موجود و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای ، آموزشی و فنی به آنان اعلام می نماید.
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۲:۴۷

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست