آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

مدیر پروژه استارتاپی زیتون نت:

در صدد راه اندازی و تاسیس هلدینگ گردشگری هستیم

مدیر پروژه استارتاپی زیتون نت، گفت: در صدد به راه اندازی و تاسیس هلدینگ گردشگری هستیم که فعالیت در این حوزه می تواند حوزه بسیار وسیعی داشته باشد که می توان پروژه استارتاپی زیتون نت را زیر نظر این هلدینگ برای ادامه فعالیت قرار داد.

سعید رنجبر، مدیر پروژه استارتاپی زیتون نت، درحوزه فعالیتهای گردشگری ، اقامتگاهی ، عرصه محصولات کشاورزی و شیلات  و زیتون ، با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی در هفته نامه شنبه در زمینه فعالیت  پروژه استارتاپی زیتون نت ، گفت: وضعیت این پروژه در رزو خانه های روستایی بعنوان اقامتگاه گردشگران مطلوب و حائز اهمیت بوده است.

به گزارش شنبه پرس، رنجبر، با بیان اینکه با اطلاع رسانی بخشی از حوزه فعالیت زیتون نیز بهتر شده است، ادامه داد: روی صنایع دستی فعلا تمرکز نداریم و نیازمند اطلاع رسانی در این راستا هستیم.

مدیر پروژه استارتاپی زیتون نت ، درادامه با اشاره به فعالیت سه نفره اعضای اصلی این پروژه استارتاپی، تصریح کرد: جلساتی با یکی از اساتید و مدیران  مالی سرمایه گذاری ملل برروی ایده و طرح به راه اندازی و تاسیس هلدینگ گردشگری داشته داشتیم .که فعالیت در این حوزه می تواند حوزه بسیار وسیعی باشد که می توان پروژه استارتاپی زیتون نت را زیر نظر این هلدینگ برای ادامه فعالیت قرار داد.

رنجبر، با بیان اینکه در صدد توسعه فعالیت در حوزه کشاورزی و شیلات هستیم ، اضافه کرد: در حال حاضر در این حوزه دارای فروش ۴۰-۳۰کیلویی ماهی بودیم.

مدیر پروژه استارتاپی زیتون نت ، با تاکید بر اطلاع رسانی دقیق در این حوزه گفت: غذا های محلی و اقامتگاهه از الویتهای کاری این مجموعه دراین زمینه  خواهد بود.

رنجبر، همچنین در پایان خبر از به راه اندازی تورهای گردشگری مسافرتی پروژه استارتاپی زیتون نت داد.

تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۳۹۶ , ۱۰:۳۹

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست