آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند

در پی شدت گرفتن اعتراضات و توهین علیه بیمه‌بازار،بنیان‌گذار این استارتاپ در نامه‌هایی به مسئولان خواستار رسیدگی شد

درخواست کمک از معاونت علمی و مدیرعامل شرکت بیمه ایران

در پی اعتراضات جمعی از نمایندگان بیمه علیه استارتاپ‌های این حوزه که از هفته پیش شدت گرفته است؛ و پس از آن، اقدام به تهدید و توهین به این استارتاپ‌ها، که شدیدترین شکل آن را بیمه‌بازار تجربه کرد، محمدرضا فرحی، بنیان‌گذار این استارتاپ طی نامه‌هایی جداگانه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیرعامل بیمه ایران، خواستار بررسی موضوع پیش آمده شده است.

در پی اعتراضات جمعی از نمایندگان بیمه علیه استارتاپ‌های این حوزه که از هفته پیش شدت گرفته است؛ و پس از آن، اقدام به تهدید و توهین به استارتاپ‌ها، که شدیدترین شکل آن را بیمه‌بازار تجربه کرد، محمدرضا فرحی، بنیان‌گذار این استارتاپ طی نامه‌هایی جداگانه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیرعامل بیمه ایران، خواستار بررسی موضوع پیش آمده شده است.

در این نامه‌ها فرحی از سورنا ستاری، معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری خواستار تشکیل جلسه و بررسی موضوع شد. اودر نامه اش به محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه ایران، از وقایع اتفاق افتاده شرحی داده است و برضرورت و فواید حضور و فعالیت استارتاپ‌های این حوزه برای بهبود و پیشرفت صنعت بیمه توضیحاتی ارائه داده است.

تصویر نامه هادر ذیل آورده شده است.

تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۶:۳۵

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست