آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
جمع‌سپاری ۲۰۰ میلیون تومانی استارتاپ فاندینو در یک سال لینک‌توپی؛ پرداخت آنلاین برای کسب‌وکارهای آفلاین توسن مرکز نوآوری راه می‌اندازد کارایا ۲٫۸ میلیارد تومان روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری کرده است پیامگزار ملت یک استارتاپ ولث‌تک است فیناپ به شیراز می‌رود شناسه؛ اس‌ام‌اس به جای فیش کاغذی کارتخوان مجازی آیدی‌پی چه کاری انجام می‌دهد؟ همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ نیوُ به‌زودی نسخه حرفه‌ای‌اش را رونمایی خواهد کرد شهرام شاهکار: اسنپ اولین استارتاپ یک میلیارددلاری ایران خواهد شد همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ راه‌حلی برای مشکل دریافت و پرداخت با خارج از کشور راه‌اندازی شتابدهنده فینووا در مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌طباطبایی برای تلگرام انحصار ایجاد کردند نه برای سروش! همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ در جستجوی استارتاپ‌های آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ برخی مشکلات استارتاپ‌ها، با یک نامه قابل‌حل است!

در پی شدت گرفتن اعتراضات و توهین علیه بیمه‌بازار،بنیان‌گذار این استارتاپ در نامه‌هایی به مسئولان خواستار رسیدگی شد

درخواست کمک از معاونت علمی و مدیرعامل شرکت بیمه ایران

در پی اعتراضات جمعی از نمایندگان بیمه علیه استارتاپ‌های این حوزه که از هفته پیش شدت گرفته است؛ و پس از آن، اقدام به تهدید و توهین به این استارتاپ‌ها، که شدیدترین شکل آن را بیمه‌بازار تجربه کرد، محمدرضا فرحی، بنیان‌گذار این استارتاپ طی نامه‌هایی جداگانه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیرعامل بیمه ایران، خواستار بررسی موضوع پیش آمده شده است.

در پی اعتراضات جمعی از نمایندگان بیمه علیه استارتاپ‌های این حوزه که از هفته پیش شدت گرفته است؛ و پس از آن، اقدام به تهدید و توهین به استارتاپ‌ها، که شدیدترین شکل آن را بیمه‌بازار تجربه کرد، محمدرضا فرحی، بنیان‌گذار این استارتاپ طی نامه‌هایی جداگانه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیرعامل بیمه ایران، خواستار بررسی موضوع پیش آمده شده است.

در این نامه‌ها فرحی از سورنا ستاری، معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری خواستار تشکیل جلسه و بررسی موضوع شد. اودر نامه اش به محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه ایران، از وقایع اتفاق افتاده شرحی داده است و برضرورت و فواید حضور و فعالیت استارتاپ‌های این حوزه برای بهبود و پیشرفت صنعت بیمه توضیحاتی ارائه داده است.

تصویر نامه هادر ذیل آورده شده است.

تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۶:۳۵

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست