آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است
تفاهم نامه

تفاهم‌نامه همکاری بین شهر فرودگاهی امام‌خمینی و شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن برای حمایت از ایده‌های فرودگاهی

حمایت شهر فرودگاهی امام خمینی از استارتاپ‌ها

شهرام آدم‌نژاد و حمید یاری مدیران عامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی و توسعه خدمات کارآفرینی مسکن، تفاهم‌نامه‌ همکاری امضاء کردند که به موجب آن، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی، حمایت خود از استارتاپ‌های فرودگاهی را اعلام کرد.

شهرام آدم‌نژاد و حمید یاری مدیران عامل شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی و توسعه خدمات کارآفرینی مسکن، تفاهم‌نامه‌ همکاری امضاء کردند که به موجب آن، شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی، حمایت خود از استارتاپ‌های فرودگاهی را اعلام کرد. هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه، گسترش فرهنگ کارآفرینی و حمایت از فعالیت‌های کارآفرینان در حوزه‌های مربوط به خدمات فرودگاهی و بهبود تجربه مسافران در فرودگاه با استفاده از خدمات نوین بیان شده است.

شهرام آدم‌نژاد، در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: «تمامی ایده‌ها و طرح‌های مرتبط با شهر فرودگاهی اعم از خدمات استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از حمایت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در زمینه‌های مختلف بهره‌مند شوند.» او در ادامه اشاره کرد مردم بیشترین نفع را از محصولات و خدمات استارتاپ‌ها می‌برند و توجه به این مطلب در راستای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مسافران در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی قرار دارد.

همچنین در این جلسه به این مورد هم اشاره شد که دانش‌جویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا که پایان‌نامه خود را در ارتباط با شهر فرودگاهی و خدمات و ایده‌های مرتبط به آن تنظیم کنند نیز می‌توانند از حمایت‌های این مجموعه استفاده کنند.

تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۰۶:۳۲

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست