آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

توحید علی‌اشرفی، مدیر بازاریابی جاباما:

جاباما می‌خواهد ایرانی‌ها «سفر شایسته» را تجربه کنند

«الویت امروز جاباما ایجاد شفافیت و آگاهی دادن به مشتریان است. هدف مجموعه جاباما ایجاد و خلق تجربیات سفرشایسته برای مشتریان بوده است که با ارائه هر نوع محصول، شفاف‌سازی مرتبط با آن هم انجام می‌شود.»

توحید علی‌اشرفی، مدیر بازاریابی سایت «جاباما» در نشست خبری به مناسبت رونمایی از سامانه رزرو آنلاین هتل و اقامت، با اشاره به تغییرات عرصه‌های مختلف زندگی امروز به‌ویژه در حوزه تحولات سفرهای خارجی، گفت: «در حال حاضر با استفاده از فناوری و پیشرفت تکنولوژی می‌توان از خدمات مسافرتی مختلفی مثل رزرو بلیت هواپیما و رزرو هتل و همچنین اطلاع از میزان بار مجاز در سفرها استفاده کرد.

به گزارش شنبه‌پرس، علی‌اشرفی با بیان اینکه همه تلاش سایت جاباما در راستای ارائه خدمات آنلاین بهتر به مشتریان است، گفت: «در سایت جا با ما مشتریان حق انتخاب دارند. و می‌توانند با امکان مقایسه‌ قیمت‌ها بهرین گزینه برای سفرهای خود را انتخاب کنند.»

مدیر بازاریابی سایت جاباما در ادامه با اشاره به اهداف و الویت‌های این شرکت برمبنای توسعه گردشگری شایسته و استفاده بهینه مشتریان از امکانات این سایت ابرازامیدواری کرد: «درآینده نزدیک شاهد  توسعه محصولات بیشتردراین حوزه خواهیم بود.» به گفته علی‌اشرفی، درحال حاضر این سایت شاهد استقبال بی‌نظیر متقاضیان گردشگری در زمینه سفرهای خانوادگی، کاری و سازمانی با تنوع مطلوب است. و مشتریان در صورت کنسل شدن مسافرت‌شان به هر دلیلی، می‌توانند از امکان استرداد مبلغ پرداخت‌شده بهره‌مند شوند.

علی‌اشرفی، همچنین با اشاره به فعالیت ۱۵۰نفر در این استارتاپ برای ارائه خدمات گردشگری و اقامتی، تصریح کرد: «امکان رزرو هتل در سراسر دنیا برای مشتریان جاباما وجود دارد.»

مدیر بازاریابی جاباما تفاوت قیمتی و تخفیف را برای مشتریان مهم ارزیابی کرد و گفت: «این سایت کاملا به صورت تخفیفی فعالیت می‌کند و الویت با نیازمندی‌ها، دغدغه‌ها و سلایق مشتریان است.»

علی‌اشرفی، در ادامه با بیان اینکه درگذشته بازار گردشگری دارای شفافیت کافی نبوده است، تاکید کرد: «الویت امروز جاباما ایجاد شفافیت و آگاهی دادن به مشتریان است. هدف مجموعه جاباما ایجاد و خلق تجربیات سفرشایسته برای مشتریان بوده است که با ارائه هر نوع محصول، شفاف‌سازی مرتبط با آن هم انجام می‌شود.» به گفته علی‌اشرفی کیفیت امکانات مراکز اقامتی برای این سایت گردشگری مهم و اساسی بوده و قوانین و فرایندهای استراد رزرو نیز کاملا در این حوزه مشخص شده است. علی‌اشرفی، درپایان سخنان خود، اشاره کرد جاباما خدمات آنلاین ویژه‌ای در سراسر ایران و دنیا ارائه می‌دهد.

همچنین حامد شالچیان، مدیرمحصول جاباما در ادامه نشست گفت: جاباما دارای امکانات جستجو با بسته‌های ویژه برای مشتریان خود است. شالچیان، ارائه خدمات براساس قیمت، درجه و ستاره‌های مراکز اقامتی و هتل‌ها را برای کاربران مهم ارزیابی کرد و گفت: «مشتریان می‌توانند با امکانات موجود به بهترین وجه از این سایت گردشگری بهره بگیرند.» مدیرمحصول جاباما، با بیان اینکه درسایت مشتریان می‌توانند  از  ۱۷۰ کشور دنیا خدمات گردشگری دریافت کنند، افزود: «سایت جاباما بدون کارمزد، خدمات استرداد وجه را ارائه می‌دهد.»

تاریخ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ , ۰۹:۴۱

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

یک پاسخ به “جاباما می‌خواهد ایرانی‌ها «سفر شایسته» را تجربه کنند”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست