آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
حمایت ارزی ۲ صندوق از شرکت‌های دانش‌بنیان ۳۱ استارتاپ و نماینده از ایران در جیتکس ۲۰۱۸ حضور دارند تفاهم‌نامه‌ای بین معاونت علمی و سازمان کوثر امضا شد صندوق خطرپذیر ۵۰ میلیارد تومانی در حوزه نانو تاسیس می‌شود برای تعامل بین استارتاپ‌ها و VCها باید به یک زبان مشترک رسید ایده‌های حوزه‌ گردشگری، مدیریت سفرهای درون شهری و کشاورزی برگزیده شدند رابطه استارت‌آپ و سرمایه‌گذار به زبان خودمانی از استارتاپ‌های جمع‌آوری و مدیریت پسماند حمایت می‌شود مرکز نوآوری ایران و چین راه‌اندازی شد صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی در حوزه سلامت دیجیتال ایجاد می‌شود مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی ایران راه‌اندازی می‌شود با نظارت شهرداری مشکلی نداریم؛ اما در چارچوب قانون دانشگاه امام رضا (ع) مرکز نوآوری راه‌اندازی می‌کند صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود ابلاغ استانداردها و صدور مجوزهای کسب‌وکار سلامت دیجیتال تسریع می‌شود
نشست های تخصصی تلکام 2018

از چهارشنبه 11مهر تا شنبه 14 مهرماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران

تلکام ۲۰۱۸، میزبان چهار نشست تخصصی است

امسال نمایشگاه ایران تلکام 2018 با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو» میزبان نشست‌های تخصصی در پنل‌های گوناگون است.

چهار نشست تخصصی در نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ با حضور شرکت‌های دولتی و خصوصی در مدت چهار روز برگزار می شود. امسال نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ با شعار «دستاوردهای تازه، فرصت‎های پیش‌رو» میزبان نشست‌های تخصصی در پنل‌های گوناگون است.

 

اینترنت اشیا، فرصت‌ها و چالش‌ها

پنل شماره یک؛ روز چهارشنبه از ساعت۱۵ تا ۱۶:۳۰ در سالن کنفرانس یک نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این پنل، موضوع «اینترنت اشیا، فرصت‌ها و چالش‌ها» بررسی می‌شود و مدیریت آن  به عهده مهدی روحانی نژاد، مدیر گروه علمی تحلیلی طیف است. در این نشست حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم حضور دارد.

 

بازآفرینی صنایع ICT

پنل دوم با موضوع «بازآفرینی صنایع ICT» با مدیریت فرامرز رستگار، دبیر سندیکای صنعت مخابرات پنجشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس شماره یک این نمایشگاه برگزار می شود.

 

توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها

پنل سوم «توسعه ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها» است و مدیریت آن را حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر عهده دارد. در این پنل سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت کشور حضور دارند که جمعه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در سالن کنفرانس شماره یک برگزار می شود.

 

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ICT

پنل چهارم «فرصت‎های سرمایه‌گذاری در ICT » نیز روز شنبه ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ با مدیریت سجاد بنابی، دستیار وزیر ارتباطات در امور جوانان و با حضور نصرالله جهانگرد معاون نوآوری و فناوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه برگزار می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸ از چهارشنبه ۱۱مهر تا شنبه ۱۴ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور ۲۳۰ شرکت از بخش خصوصی، ۱۶ شرکت از بخش دولتی و ۲۰ شرکت خارجی برگزار می‌شود.

 

 

تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۳۹۷ , ۱۲:۴۷
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست