آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است
چهار کارمند چارگون که در پرواز تهران به یاسوج کشته شدند

4نفر از همکاران این شرکت در سانحه هوایی 29 بهمن جان خود را از دست دادند

تسلیت به خانواده چارگون

محمدحسین برزگری، رویا داخته، پریسا سوهانی و زهرا ایمانی، 4نفر از مسافران پرواز سقوط‌کرده تهران به یاسوج از همکاران چندساله شرکت چارگون یکی از مهم‌ترین شرکت‌های نرم‌افزاری کشور بوده‌اند.

محمدحسین برزگری، رویا داخته، پریسا سوهانی و زهرا ایمانی، ۴نفر از مسافران پرواز سقوط‌کرده تهران به یاسوج از همکاران چندساله شرکت چارگون یکی از مهم‌ترین شرکت‌های نرم‌افزاری کشور بوده‌اند. به گفته شاهین طبری مدیرعامل چارگون، این چهار نفر در یک ماموریت کاری و با هدف آنالیز چند پروژه عازم یاسوج بوده‌اند. طبری به شنبه‌پرس گفت: «به خانواده این چهار عزیز تسلیت می‌گویم. باید بگویم چارگون در پی این سانحه ۴نفر از متخصصین مستعد و متعهد خود در حوزه تحلیل و منابع انسانی خود را از دست داده است.»
شنبه‌پرس این فاجعه دردناک را به همه مردم ایران از جمله به تیم چارگون و خانواده‌های داغدیده این عزیزان تسلیت می‌گوید.

توضیح: تصویر انتخاب‌شده برای این مطلب تصویر صفحه اول وب‌سایت چارگون است که به مناسبت این حادثه ناگوار به این شکل تغییر کرده است.

تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۸:۵۵
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست