آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
آزمایشگاه‌ها به صورت ناگهانی قرارداد خود با «آزمایش آنلاین» را لغو کردند! چند تجربه شخصی درباره اینماد احراز هویت یا احراز صلاحیت؟ مسئله این است ابرآروان گواهینامه افتا را برای اولین‌بار در کشور دریافت کرد استارتاپ‌های دانش‌بنیان‌ از ۴ بسته حمایتی بیمه‌های بازرگانی بهره‌مند می‌شوند مستند استارتاپ کشمون ساخته می‌شود نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت جزئیات بیشتر فرابورس از دستورالعمل کرادفاندینگ رونمایی از ایده‌های استارتاپی سازمان فضایی ایران از شرکت‌های خلاق برای حضور در ربع رشیدی حمایت می‌شود شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت مالیات ۴ درصد علی‌الحساب بر واردات معاف می‌شوند نشست وزیر بهداشت با استارتاپ‌های حوزه سلامت برگزار شد جایگزین خدمت در صنایع دفاعی و کشوری یا امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای امنیت داده‌های کشور، رایانش ابری باید به صورت جدی دنبال شود نظام صنفی نمی‌تواند به استارتاپ‌ها مجوز کسب بدهد!
بیلیونر

گفتگویی کوتاه با میلاد آشتاب، مدیرپروژه استارتاپ بیلیونر

بیلیونر، چه کمکی به بورس‌بازها می‌کند؟

بیلیونر این امکان را به کاربران می‌دهد که تا 20 سهم، به صورت رایگان از استراتژی‌های خود استفاده کنند. 20 تا 50 سهم، 20هزار تومان و 50 سهم به بالا، برای آنها 50 هزار تومان هزینه خواهد داشت

بیلیونر سرویسی است برای افرادی که می‌خواهند در بورس فعالیت کنند و دانش مالی دارند اما دانش فنی یا به اصطلاح کدنویسی ندارند. میلاد آشتاب، مدیر پروژه بیلیونر به این صورت این استارتاپ فین‌تکی را معرفی می‌کند و ادامه می‌دهد: «کاربران توسط این سامانه، قادر خواهند بود تا به راحتی استراتژی‌های خود را در سیستم ایجاد کنند و به عبارتی استراتژی شخصی‌سازی‌شده خود را داشته باشند.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، آشتاب در رابطه با نحوه کار با این سامانه به این صورت توضیح می‌دهد: «بیلیونر این امکان را به کاربران می‌دهد که تا ۲۰ سهم، به صورت رایگان از استراتژی‌های خود استفاده کنند. ۲۰ تا ۵۰ سهم، ۲۰هزار تومان و ۵۰ سهم به بالا، برای آنها ۵۰ هزار تومان هزینه خواهد داشت؛ البته یک سری سرویس ساخت استراتژی هم برای حرفه‌ای‌های بازار در نظر گرفته شده است که هزینه آنها بسته به تعداد موفقیت ما و نرخ بازگشت، بین ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان است.»

مدیر پروژه این استارتاپ می‌گوید که بیلیونر تیم ۵ نفره‌ای است که افراد آن بیشتر دارای تخصص‌های مالی و فنی هستند. به گفته آشتاب، یک‌سال از شروع به کار این استارتاپ می‌گذرد.

آشتاب در ادامه توضیح می‌دهد: «در سایت بیلیونر خدمات آموزش هم برای کاربران ارائه داده می‌شود. ما در این مجموعه موفق شدیم تا داده‌های ۸ سال گذشته فرابورس را داشته باشیم؛ ضمن اینکه در این سایت، خدمات برمبنای ماشین‌لرنینگ انجام می‌شود.»

در رابطه با نحوه شکل‌گیری این ایده و استارتاپ، آشتاب اشاره می‌کند: «این پروژه یک پروژه پایان‌نامه‌ای از دانشگاه شهید بهشتی بوده است. در زمینه رفع مشکلات مجوز یکی از اساتید، کمک‌های زیادی به تیم کردند و باقی مسائل را هم موفق شدیم تا با برگزاری جلسات متعدد و البته به سختی و با صرف زمان زیاد حل کنیم.» او در پایان اضافه می‌کند که در مقطع فعلی، در هیچ‌کدام از بخش‌های فعالیت این استارتاپ، مشکل مجوز وجود ندارد.

 

تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۰:۲۷

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست