آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
جمع‌سپاری ۲۰۰ میلیون تومانی استارتاپ فاندینو در یک سال لینک‌توپی؛ پرداخت آنلاین برای کسب‌وکارهای آفلاین توسن مرکز نوآوری راه می‌اندازد کارایا ۲٫۸ میلیارد تومان روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری کرده است پیامگزار ملت یک استارتاپ ولث‌تک است فیناپ به شیراز می‌رود شناسه؛ اس‌ام‌اس به جای فیش کاغذی کارتخوان مجازی آیدی‌پی چه کاری انجام می‌دهد؟ همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ نیوُ به‌زودی نسخه حرفه‌ای‌اش را رونمایی خواهد کرد شهرام شاهکار: اسنپ اولین استارتاپ یک میلیارددلاری ایران خواهد شد همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ راه‌حلی برای مشکل دریافت و پرداخت با خارج از کشور راه‌اندازی شتابدهنده فینووا در مرکز نوآوری دانشگاه علامه‌طباطبایی برای تلگرام انحصار ایجاد کردند نه برای سروش! همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ در جستجوی استارتاپ‌های آینده‌دار برای سرمایه‌گذاری همراه با فین‌استارز ۲۰۱۸/ برخی مشکلات استارتاپ‌ها، با یک نامه قابل‌حل است!

⁠⁠⁠⁣ مناظره موافقان و منتقدان  استارتاپ ها در شبکه افق برگزار شد

فیلم مناظره موافقان و منتقدان استارتاپی

⁠⁠⁠⁣  این مناظره7ماه پیش ضبط و دیشب با بیش از 40 دقیقه سانسور صحبت های موافقان استارتاپ ها پخش شد

⁣ مناظره موافقان و منتقدان  استارتاپ ها در شبکه افق برگزار شد. این مناظره ۷ ماه پیش ضبط و دیشب با بیش از ۴۰ دقیقه سانسور صحبت های موافقان استارتاپ ها پخش شد.

در این مناظره مهدی کرباسی، کارگردان شب نامه،زهرا طباخی، سرمقاله نویس وطن امروز و کیهان،سید عباس سید صالحی، مدیر فن اوا و در طرف دیگر:رضا الفت نسب عضو اتحادیه‌ی کسب و کارهای اینترنتی،اکبر هاشمی مدیرعامل هفته نامه شنبه و خبرگزاری شنبه پرس،مهدی غلامی فعال حوزه کارآفرینی حضور داشتند.

⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣بعد از پخش برنامه اکبر هاشمی مدیر مسئول هفته نامه شنبه در نامه ای سرگشاده به مدیر شبکه افق از وی به خاطر تاخیر هفت ماهه در پخش و سانسور ۴۰ دقیقه ای انتقاد و همچنین به خاطر این فرصت کوتاه برای  شکل گیری یک گفتگو تشکر کرد.

لینک فیلم برنامه صدو هشتاد درجه

تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۰:۱۶

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست