آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

با برگزاری اردوی تریپ‌تک انجام می‌شود

بازدید کرمانشاهی‌ها از استارتاپ‌های تهرانی

تریپ‌تک، اردوی یک روزه‌ای است که به همت آژانس تبلیغاتی باروک، روز 11 بهمن از ساعت 7 صبح در تهران برگزار می‌شود.

تریپ‌تک، اردوی یک روزه‌ای است که به همت آژانس تبلیغاتی باروک، روز ۱۱ بهمن از ساعت ۷ صبح در تهران برگزار می‌شود. در این روز فعالان کرمانشاهی اکوسیستم استارتاپی ایران، از کارخانه نوآوری، شتاب‌دهنده‌هایآواتک و آواگیمز، مرکز پردازش دیجی‌کالا و مدرسه استارتاپی تیوان بازدید می‌کنند و در کارگاه‌هایی که با موضوعات مرتبط و درجهت بالا بردن سطح علمی شرکت‌کنندگان برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، هدف اصلی این اردو، ایجاد و تقویت اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی استان کرمانشاه بیان شده. علاقمندان این اکوسیستم، با مشاهده کارخانه نوآوری با روند شتابدهی و فضای کاری مشترک در آن آشنا می‌شوند. شرکت‌کنندگان با مشاهده فضای تکنولوژی فناوری استارتاپ‌های تهران، درجریان روند شکل‌گیری ایده تا راه‌اندازی استارتاپ‌ها قرار می‌گیرند.

تاریخ انتشار : ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۸:۵۴

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست