آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
صندوق خطرپذیر ۵۰ میلیارد تومانی در حوزه نانو تاسیس می‌شود برای تعامل بین استارتاپ‌ها و VCها باید به یک زبان مشترک رسید ایده‌های حوزه‌ گردشگری، مدیریت سفرهای درون شهری و کشاورزی برگزیده شدند رابطه استارت‌آپ و سرمایه‌گذار به زبان خودمانی از استارتاپ‌های جمع‌آوری و مدیریت پسماند حمایت می‌شود مرکز نوآوری ایران و چین راه‌اندازی شد صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی در حوزه سلامت دیجیتال ایجاد می‌شود مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی ایران راه‌اندازی می‌شود با نظارت شهرداری مشکلی نداریم؛ اما در چارچوب قانون دانشگاه امام رضا (ع) مرکز نوآوری راه‌اندازی می‌کند صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود ابلاغ استانداردها و صدور مجوزهای کسب‌وکار سلامت دیجیتال تسریع می‌شود ثبت‌نام جشنواره از اول مهرماه آغاز شده و تا پایان آبان‌ ادامه دارد آغاز بهره‌برداری از کیوسک‌های هوشمند در تهران تدوین دستورالعمل مجوز فروش طلا در فضای مجازی

یکپارچگی و امنبت راهبرد اصلی اینتل است

اینتل یک میلیارد دلار روی هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری می‌کند

اینتل به زودی به پلتفرم هوش مصنوعی منتخب تبدیل خواهد شد و اطمینان، عملکرد بالا، امنیت و یکپارچگی را ارائه خواهد داد. این شرکت به شدت متعهد است تا نقشه‌ محصولات بهینه‌سازی شده را ایجاد کند تا از این طریق از حجم کار هوش مصنوعی در حال ظهور پشتیبانی شود.

در شرکت اینتل نگاهی خوشبینانه به تاثیر هوش مصنوعی روی جامعه، مشاغل و زندگی روزانه وجود دارد. هوش مصنوعی فرصت‌های جدید و فوق العاده‌ای را برای تحول در کسب و کار ارائه خواهد داد از خرده‌فروشی گرفته تا تولید و تاثیر بسیار مثبتی روی جامعه خواهد گذاشت …هوش مصنوعی ناممکن‌ها را ممکن خواهد کرد: پیشرفت در تحقیق درباره سرطان، بیماری پارکینسون و اختلالات مغزی؛ کمک به پیدا کردن کودکان گم شده؛ و تلاش‌ها و فعالیت‌های علمی در حوزه تغییرات اقلیمی، اکتشاف فضا و تحقیقات اقیانوسی.

برای پیشبرد نوآوری در هوش مصنوعی، شرکت اینتل سرمایه‌گذاری‌های راهبردی را در حوزه‌های مختلف فناوری، تحقیقات و توسعه و شراکت با کسب و کارها، دولت، گروه‌های آموزشی و اجتماعی انجام می‌دهد. این شرکت قصد دارد به وعده هوش مصنوعی عمل کند و تحقیقاتی را درباره محسابات عصب‌گون انجام داده و معماری‌های جدیدی را کشف کند. به علاوه اینتل روی استارت‌آپ‌هایی مانند مایتی ای‌آی، دیتا روبات، و لومیاتا سرمایه‌گذاری کرده است و بیش از یک میلیارد دلار در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری کرده است که به پیشرفت و توسعه در حوزه هوش مصنوعی کمک می‌کنند.

اینتل به زودی به پلتفرم هوش مصنوعی منتخب تبدیل خواهد شد و اطمینان، عملکرد بالا، امنیت و یکپارچگی را ارائه خواهد داد. این شرکت به شدت متعهد است تا نقشه‌ محصولات بهینه‌سازی شده را ایجاد کند تا از این طریق از حجم کار هوش مصنوعی در حال ظهور پشتیبانی شود.

راهکارهای هوش مصنوعی به مجموعه وسیعی از قدرت و عملکرد نیاز دارند تا نیازهای ماربردی را رفع کنند، و اینتل بزرگترین مجموعه گزینه‌ها را در اختیار دارد که مشتریان می‌توانند از بین آنها انتخاب کنند. برای پشتیبانی از وسعت حجم کار هوش مصنوعی آینده، کسب و کار به انعطاف‌پذیری و بهینه‌سازی زیرساخت نیاز خواهند داشت تا از قابلیت‌های هوش مصنوعی کاملاً تخصصی در سایر کارها مهم استفاده شود. مجموعه هوش مصنوعی اینتل نروانا این قابلیت‌ها را ارائه می‌دهد:

اینتل زئون – ارائه پردازشگرهای مقیاس‌پذیر برای حجم کار هوش مصنوعی و سیلیکون برای آموزش یادگیری عمیق
اینتل موبیل – فناوری‌های دیداری برای استفاده تخصصی مانند ایمنی فعال و رانندگی خودکار
اینتل اف‌پی‌جی‌آ – شتاب‌دهنده‌های دارای برنامه برای استنتاج یادگیری عمیق
اینتل مویدیوس – فناوری دیداری که یادگیری ماشینی ارائه می‌دهد

هوش مصنوعی هنوز یک فانتزی است، و با ظهور این فضا، شرکت اینتل به پیشبرد رویکردهای مداخله‌ای ادامه خواهد داد.

تاریخ انتشار : ۰۹ آذر ۱۳۹۶ , ۱۷:۴۵

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست