آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

سلسله رویدادهای پیش به سوی دانشگاه کارآفرین

انتقال دانش و تجربه در دانشگاه پیام‌نور

در رویداد کارآفرینی انتقال دانش و تجربه، هر استارتاپ، از نحوه شکل‌گیری ایده و چگونگی ورود به حوزه کارافرینی تا رسیدن به بازار و شرح وضعیت بهره‌وری خود پرداخت. در ادامه، حاضرین پرسش‌های خود که شامل چگونگی تشکیل تیم و جذب سرمایه و انجام مراحل قانونی و سایر مسائل و مشکلات موجود استارتاپ‌ها بود پرسیدند و با جواب مسئولان استارتاپ‌ها، جلسه به صورت تعاملی پیش رفت.

رویداد کارآفرینی انتقال دانش و تجربه، رویدادی است که هفته گذشته با مشارکت دو انجمن علمی مدیریت رسانه و مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور، در دانشگاه پیام نور غرب تهران برگزار شد. این رویداد، یکی از برنامه‌های سلسله رویدادهایی با نام پیش به سوی دانشگاه کارآفرین بود. برخی استارتاپ‌های موفق، مانند میوه، Payment24، پانچ کارت، دادسان، Talk English در این مراسم حضور داشتند.

در این برنامه، هر استارتاپ، از نحوه شکل‌گیری ایده و چگونگی ورود به حوزه کارآفرینی تا رسیدن به بازار و شرح وضعیت بهره‌وری خود گفت. در ادامه، حاضرین پرسش‌های خود که شامل چگونگی تشکیل تیم و جذب سرمایه و انجام مراحل قانونی و سایر مسائل و مشکلات موجود استارتاپ‌ها بود پرسیدند و با جواب مسئولان استارتاپ‌ها، جلسه به صورت تعاملی پیش رفت.

پس از اتمام این مرحله، استارتاپ‌های حاضر از فضای دانشگاه دیدن کردند .

تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۳:۱۶

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست