آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است
اعزام هیئت تجاری

باحضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری

امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان

این برنامه شامل نشست‌های تجاری مشترک با شرکت‌های متناظر ازبکستانی و قرقیزستانی و بازدیدهای صنعتی و تجاری است. معاون علمي و فناوري رييس‌جمهوری در قالب سفر رسمي به دعوت وزير توسعه نوآوري ازبكستان به آن كشور سفر مي کند و یک هيات تجاري نيز در این سفر معاون علمی را همراهی می کنند.

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در نظر دارد هیات تجاری و فناوری متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور را به کشورهای ازبکستان و قرقیزستان اعزام کند.

نشست تجاری بین ایران، ازبکستان و قرقیزستان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری روزهای ۳۰ مهر تا ۴ آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

این برنامه شامل نشست‌های تجاری مشترک با شرکت‌های متناظر ازبکستانی و قرقیزستانی و بازدیدهای صنعتی و تجاری است. معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در قالب سفر رسمی به دعوت وزیر توسعه نوآوری ازبکستان به آن کشور سفر می کند و یک هیات تجاری نیز در این سفر معاون علمی را همراهی می کنند.

شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در هیات تجاری، می‌توانند از طریق «کارتابل شرکت‌ها و فناوران» وب‌سایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری (www.tesc.ir) ثبت‌نام و با انتخاب درخواست دریافت خدمات حمایتی و خدمت درخواستی اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری و تکمیل فرم مربوطه نسبت به اعلام آمادگی برای حضور در برنامه اقدام کنند.

برای شرکت در این برنامه، شرکت‌ها بر مبنای آمادگی صادرات ارزیابی خواهند شد و اولویت با شرکت‌هایی است که از سطح آمادگی بالاتری برخوردار باشند.

آخرین مهلت ثبت‌نام برای شرکت‌های متقاضی حضور در این نشست، تا ۵ مهرماه است و کلیه مراحل اخذ بلیط، ویزا و رزرو هتل توسط کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری انجام خواهد شد.

تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ , ۰۸:۳۰
برچسب ها :

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست