آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
اعزام هیات تجاری

به منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالای این قاره برای صادرات محصولات و فناوری

اعزام هیات تجاری – فناوری ایران به شرق آفریقا

سرمایه‌گذاری‌های عظیم کشورهایی نظیر چین، هند، ترکیه و اعضای اتحادیه اروپا در کشورهای مختلف قاره آفریقا حکایت از این مساله دارد که این قاره ظرفیت جذب بالای فناوری دارد.

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری رئیس ‌جمهوری در نظر دارد هیات تجاری – فناوری متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به‌ویژه در حوزه‌های کشاورزی (ماشین‌آلات و نهاده)، سلامت (دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی)، فناوری اطلاعات، ماشین‌آلات صنعتی، مصالح ساختمانی و پلیمر، صنایع معدنی و صنایع تبدیلی را به سه کشور آفریقایی اتیوپی، اوگاندا و کنیا اعزام کند.

این برنامه که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و نمایندگانی از بانک توسعه صادرات ایران، سازمان توسعه تجارت ایران، وزارت امور خارجه، وزارت بهداشت، وزارت جهاد کشاورزی و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت، طی روزهای ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه سال جاری برگزار خواهد شد، شامل نشست‌های تجاری مشترک با شرکت‌های متناظر آفریقایی و بازدیدهای صنعتی و تجاری است.

متقاضیان حضور در این برنامه می توانند از طریق پورتال کریدور صادرات به نشانی bizservices.ir آمادگی خود جهت حضور در این برنامه را حداکثر تا ۲۵ تیرماه ۱۳۹۷ اعلام کنند.

تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۷ , ۱۴:۳۶

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست