آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
صندوق خطرپذیر ۵۰ میلیارد تومانی در حوزه نانو تاسیس می‌شود برای تعامل بین استارتاپ‌ها و VCها باید به یک زبان مشترک رسید ایده‌های حوزه‌ گردشگری، مدیریت سفرهای درون شهری و کشاورزی برگزیده شدند رابطه استارت‌آپ و سرمایه‌گذار به زبان خودمانی از استارتاپ‌های جمع‌آوری و مدیریت پسماند حمایت می‌شود مرکز نوآوری ایران و چین راه‌اندازی شد صندوق‌های سرمایه‌گذاری اختصاصی در حوزه سلامت دیجیتال ایجاد می‌شود مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی ایران راه‌اندازی می‌شود با نظارت شهرداری مشکلی نداریم؛ اما در چارچوب قانون دانشگاه امام رضا (ع) مرکز نوآوری راه‌اندازی می‌کند صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاد دانشگاهی و صندوق نوآوری تاسیس می‌شود ابلاغ استانداردها و صدور مجوزهای کسب‌وکار سلامت دیجیتال تسریع می‌شود ثبت‌نام جشنواره از اول مهرماه آغاز شده و تا پایان آبان‌ ادامه دارد آغاز بهره‌برداری از کیوسک‌های هوشمند در تهران تدوین دستورالعمل مجوز فروش طلا در فضای مجازی
اسنپ در کرمان

آخرین موضع‌گیری اسنپ پس از حمله به دفتر آن در کرمان

اسنپ: قطعا در کرمان فعالیت خود را آغاز خواهیم کرد!

«جمعیتی نزدیک 150 نفر از معترضین، در ابتدا مقابل دفتر تجمع کرده و پس از آن با شکستن در شیشه‌ای به داخل دفتر حمله و اقدام به تخریب و آسیب رساندن به اموال و پرسنل دفتر کردند. تمام پرسنل اسنپ از جوانان بومی شهر کرمان بودند که توسط همشهریان خود مورد حمله قرار گرفته‌اند. یک نفر از ناحیه سر و دونفر از ناحیه دست دچار شکستگی شدند. ولی وضعیت آنها خوب و روبه بهبود است.»

دفتر اسنپ در شهر کرمان که به تازگی شروع به کار کرده بود، قبل از راه‌اندازی سرویس تاکسی آنلاین خود در این شهر، دیروز توسط تعدادی از کسانی که گفته می‌شود از آژانس‌داران این شهر بوده‌اند تخریب و تقریبا تمام پرسنل آن مصدوم شدند. روابط عمومی اسنپ در این رابطه به شنبه‌پرس می‌گوید: «جمعیتی نزدیک ۱۵۰ نفر از معترضین، در ابتدا مقابل دفتر تجمع کرده و پس از آن با شکستن در شیشه‌ای به داخل دفتر حمله و اقدام به تخریب و آسیب رساندن به اموال و پرسنل دفتر کردند. تمام پرسنل اسنپ از جوانان بومی شهر کرمان بودند که توسط همشهریان خود مورد حمله قرار گرفته‌اند. یک نفر از ناحیه سر و دونفر از ناحیه دست دچار شکستگی شدند. ولی وضعیت آنها خوب و روبه بهبود است.»

به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس و به گفته روابط عمومی اسنپ، دیروز پلیس در محل حضور داشته و تشکیل پرونده شده است. اسنپ اعلام کرده ودر جهت دفاع از حقوق پرسنل خود، قطعا پیگیری‌های لازم و قانونی را انجام خواهد داد.  اسنپ گفته این اولین بار نیست که برای ورود به یک شهر جدید با اعتراض روبرو می‌شوند ولی هرگز اعتراضی به این شکل و با این شدت نداشته‌اند. با این حال مسئولان اسنپ به شنبه‌پرس گفته اند که قطعا در این شهر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

در پایان روابط عمومی اسنپ اشاره می‌کند: «ما هنوز مطمئن نیستیم که این اعتراضات از جانب چه ارگان یا نهادی بوده است. در حال تنظیم بیانیه‌ای هستیم که تمام جزئیات در آن وجود دارد و امروز منتشر خواهد شد.»

 

تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۷:۴۸

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

یک پاسخ به “اسنپ: قطعا در کرمان فعالیت خود را آغاز خواهیم کرد!”

  1. Iraj eshaghi گفت:

    خدا لعنت کند کسانی را که به اموال مردم آسیب می زنند اینکار حق الناس است و خدا حق الناس را نمی بخشد و در دنیا و آخرت تقاص شأن را می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست