آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند

مدیر تحقیقات بازار مولد علم :

استارت‌آپ‌های نوپا نیازمند کاهش بار مالی هستند

ژیکال زیر‌مجموعه شرکت مولد علم و مرکز تلفن مجازی است. مرکز تلفن مجازی، مجموعه خدماتی است که از طریق اختصاص تلفن ثابت در تهران به یک استارت‌آپ داده می‌شود. به گونه‌ای که یک استارت‌آپ نوپا بدون نیاز به گرفتن دفتر و هزینه‌کردن، همه خدمات یک دفتر را داشته باشد.

مدیر تحقیقات بازار شرکت دانش‌بنیان مولد علم گفت: «اکوسیستم استارت‌آپی کشور درحال قوام یافتن است و با توجه به شرایط اقتصادی به نظر می‌رسد که فضای کسب‌و‌کاری موفقی داشته باشند. از سویی کسب‌و‌کارهای کوچک که از صفر آغاز به کار کرده‎اند، جرات پیدا کردند که وارد بازار شوند و این نقطه روشنی است.»

به گزارش شنبه‌پرس، فاطمه ساکی درباره شناخت بازار هدف اظهار کرد: «گاهی کار تحقیقات بازار به اندازه‌ای سخت است که باید سره را از ناسره جدا کرد. گاهی شرکت‎ها تبلیغاتی می‎کنند ولی خدمات دیگری ارائه می‌دهند. از سویی کسب‌و‌کارها در کشور وابسته به فضای سیاسی و مدریتی کشور هستند و ممکن زمانی پررونق و زمانی محدود شوند.»

وی درباره مرکز تلفن مجازی ژیکال نیز بیان کرد: «ژیکال زیر‌مجموعه شرکت مولد علم و مرکز تلفن مجازی است. مرکز تلفن مجازی، مجموعه خدماتی است که از طریق اختصاص تلفن ثابت در تهران به یک استارت‌آپ داده می‌شود. به گونه‌ای که یک استارت‌آپ نوپا بدون نیاز به گرفتن دفتر و هزینه‌کردن، همه خدمات یک دفتر را داشته باشد.»

مدیر تحقیقات بازار شرکت مولد علم درباره تاثیر این خدمات بر کار استارت‌آپ‌ها گفت: «استارت‌آپ‎ها برای ورود به بازار با مشکلات بسیاری مواجه هستند که عمدتا مشکلات مالی است. ما می‌کوشیم که بار این هزینه‎ها را کاهش دهیم، ولی هنوز حتی بسیاری از استارت‌آپ‎ها با این نوع خدمات آشنایی ندارند.»

تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۶ , ۰۷:۱۲
برچسب ها : ,

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

یک پاسخ به “استارت‌آپ‌های نوپا نیازمند کاهش بار مالی هستند”

  1. مجد گفت:

    سپاس از شما. خیلی مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست