آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

مدیر تحقیقات بازار مولد علم :

استارت‌آپ‌های نوپا نیازمند کاهش بار مالی هستند

ژیکال زیر‌مجموعه شرکت مولد علم و مرکز تلفن مجازی است. مرکز تلفن مجازی، مجموعه خدماتی است که از طریق اختصاص تلفن ثابت در تهران به یک استارت‌آپ داده می‌شود. به گونه‌ای که یک استارت‌آپ نوپا بدون نیاز به گرفتن دفتر و هزینه‌کردن، همه خدمات یک دفتر را داشته باشد.

مدیر تحقیقات بازار شرکت دانش‌بنیان مولد علم گفت: «اکوسیستم استارت‌آپی کشور درحال قوام یافتن است و با توجه به شرایط اقتصادی به نظر می‌رسد که فضای کسب‌و‌کاری موفقی داشته باشند. از سویی کسب‌و‌کارهای کوچک که از صفر آغاز به کار کرده‎اند، جرات پیدا کردند که وارد بازار شوند و این نقطه روشنی است.»

به گزارش شنبه‌پرس، فاطمه ساکی درباره شناخت بازار هدف اظهار کرد: «گاهی کار تحقیقات بازار به اندازه‌ای سخت است که باید سره را از ناسره جدا کرد. گاهی شرکت‎ها تبلیغاتی می‎کنند ولی خدمات دیگری ارائه می‌دهند. از سویی کسب‌و‌کارها در کشور وابسته به فضای سیاسی و مدریتی کشور هستند و ممکن زمانی پررونق و زمانی محدود شوند.»

وی درباره مرکز تلفن مجازی ژیکال نیز بیان کرد: «ژیکال زیر‌مجموعه شرکت مولد علم و مرکز تلفن مجازی است. مرکز تلفن مجازی، مجموعه خدماتی است که از طریق اختصاص تلفن ثابت در تهران به یک استارت‌آپ داده می‌شود. به گونه‌ای که یک استارت‌آپ نوپا بدون نیاز به گرفتن دفتر و هزینه‌کردن، همه خدمات یک دفتر را داشته باشد.»

مدیر تحقیقات بازار شرکت مولد علم درباره تاثیر این خدمات بر کار استارت‌آپ‌ها گفت: «استارت‌آپ‎ها برای ورود به بازار با مشکلات بسیاری مواجه هستند که عمدتا مشکلات مالی است. ما می‌کوشیم که بار این هزینه‎ها را کاهش دهیم، ولی هنوز حتی بسیاری از استارت‌آپ‎ها با این نوع خدمات آشنایی ندارند.»

تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۶ , ۰۷:۱۲
برچسب ها : ,

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

یک پاسخ به “استارت‌آپ‌های نوپا نیازمند کاهش بار مالی هستند”

  1. مجد گفت:

    سپاس از شما. خیلی مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست