آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
دلیل فیلتر ای‌نتورک را تبلیغ یک کالای آرایشی اعلام کردند مخالفت رئیس شورای شهر تهران با برگزاری نمایشگاه الکامپ واکنش استارتاپی‌ها به کپی خواندن استارتاپ‌های ایرانی ⁣استارتاپ‌ها با وجود زیان‌ده بودن مشمول مالیات‌های سنگین شده‌اند ادنگاه هم مانند ای‌نتورک هنوز فیلتر است معاون تامین اجتماعی:‌ تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ابهامی تازه در بحث اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه تاکسی ژاکت ۱٫۵ میلیارد تومان سرمایه جذب کرد ای‌نتورک به دستور وزارت ارشاد فیلتر شده است! کنتورهای آب و برق، کلیدها، پست‌های برق و روشنایی معابر، هوشمند می‌شود فیلترینگ ای‌نتورک کماکان ادامه دارد خودمان را گول نزنیم؛ نه می‌توانیم از بلاک‌چین صرفنظر کنیم، نه از ارزهای رمزنگاری‌شده! گرمای هوا و بی‌برقی، مانع جدید فعالیت استارتاپ‌ها در ایران! هاست ایران دیتاسنتر دوم خود را در منطقه اقتصادی پیام راه‌اندازی می‌کند سامانه ارزی که استارتاپ‌ها می‌توانند ارز موردنیاز خود را از آن بگیرند
حمید کلانتری معاون وزیر کار

معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی:

استارتاپ‌ها و تعاونی‌ها نیازمند تامین مالی جمعی هستند

استارتاپ‌ها ازجمله مشاغل جدیدی هستند که نیاز به تامین مالی جمعی دارند. همچنین تعاونی‌های دانشجویی را داریم که می‌توانند برای دانشجویان شغل ایجاد کنند لذا تعاونی‌های دانشجویی باید شکل بگیرند و حمایت شوند.

حمید کلانتری، معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یک نشست خبری گفت: ۳هزار و ۸۶ تعاونی در کشور ثبت شده که از این میزان، ۸۱۸ تعاونی کشاورزی و ۵۸۴ تعاونی صنعتی و ۳۱۶ تعاونی چند منظوره در حال فعالیت هستند. کلانتری افزود: ۱۴۸ تعاونی دانش بنیان نیز در کشور وجود دارند که بیش از دو هزار عضو دارند.

کلانتری با بیان اینکه تعاونی‌ها می‌توانند به کسب و کار اجتماعی تبدیل شوند، گفت: ۱۰ هزار تعاونی زنان داریم که ۱۲۶ هزار عضو دارد و از این ناحیه برای ۱۱۷ هزار نفر شغل ایجاد شده است. همچنین تعاونی‌های اقشار ضعیف را مورد حمایت قرار دادیم. تعاونی‌هایی همچون تعاونی‌های زنان، تعاونی‌های فرش دست‌باف، تعاونی‌های صنایع دستی از این جمله‌اند که بیشتر آن‌ها هم در مناطق محروم قرار دارند.

کلانتری با تاکید بر اینکه باید زمینه تامین مالی جمعی تعاونی‌ها را فراهم کرد، گفت: استارتاپ‌ها ازجمله مشاغل جدیدی هستند که نیاز به تامین مالی جمعی دارند. همچنین تعاونی‌های دانشجویی را داریم که می‌توانند برای دانشجویان شغل ایجاد کنند لذا تعاونی‌های دانشجویی باید شکل بگیرند و حمایت شوند.

تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۶

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست