آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
آزمایشگاه‌ها به صورت ناگهانی قرارداد خود با «آزمایش آنلاین» را لغو کردند! چند تجربه شخصی درباره اینماد احراز هویت یا احراز صلاحیت؟ مسئله این است ابرآروان گواهینامه افتا را برای اولین‌بار در کشور دریافت کرد استارتاپ‌های دانش‌بنیان‌ از ۴ بسته حمایتی بیمه‌های بازرگانی بهره‌مند می‌شوند مستند استارتاپ کشمون ساخته می‌شود نشست بهره‌برداری از فناوری‌های داخلی حوزه سلامت جزئیات بیشتر فرابورس از دستورالعمل کرادفاندینگ رونمایی از ایده‌های استارتاپی سازمان فضایی ایران از شرکت‌های خلاق برای حضور در ربع رشیدی حمایت می‌شود شرکت‌های دانش‌بنیان از پرداخت مالیات ۴ درصد علی‌الحساب بر واردات معاف می‌شوند نشست وزیر بهداشت با استارتاپ‌های حوزه سلامت برگزار شد جایگزین خدمت در صنایع دفاعی و کشوری یا امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان برای امنیت داده‌های کشور، رایانش ابری باید به صورت جدی دنبال شود نظام صنفی نمی‌تواند به استارتاپ‌ها مجوز کسب بدهد!
دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای مجازی

شایان شلیله: مالیات، بیمه، موانع دانش‌بنیان شدن و سربازی مهم‌ترین مشکلات موردپیگیری کارگروه تشکیل‌شده است

استارتاپ‌ها مشکلاتشان را تا شنبه به انجمن اعلام کنند

«بدون محدودیت خاصی از تمام شرکت‌ها می‌خواهیم که تا شنبه ظهر مشکلات خود را به همراه توضیح کامل و اسم شرکت و مستندات لازم از طریق آدرس info@eanjoman.ir برای انجمن صنفی ارسال کنند.»

انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در پی حل مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان و کسب‌وکارهای اینترنتی است. در همین رابطه جلسه‌ای با سورنا ستاری برگزار شده که جزئیات بیشتری از این جلسه را از زبان شایان شلیله، دبیر انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی شنیده‌ایم.
به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، شلیله از جلسه با معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور به این صورت می‌گوید: «از طرف انجمن صنفی درخواستی داشتیم که با آقای دکتر ستاری جلسه‌ای داشته باشیم و یک سری از مشکلاتی که اعضا داشتند را مطرح کنیم و معاونت علمی کمک کنند تا این مشکلات رفع شوند.» شلیله اشاره می‌کند که در این جلسه، کارگروهی متشکل از اعضای انجمن صنفی و سه نفر از معاونین ستاری تشکیل شد و مقرر شد که اولین جلسه این کارگروه، روز شنبه تشکیل شود.
دبیر انجمن صنفی کسب‌وکارهای اینترنتی توضیح می‌دهد: «بدون محدودیت خاصی از تمام شرکت‌ها می‌خواهیم که تا شنبه ظهر مشکلات خود را به همراه توضیح کامل و اسم شرکت و مستندات لازم از طریق آدرس info@eanjoman.ir برای انجمن صنفی ارسال کنند.» شلیله در ادامه می‌گوید که مشکلات به چند دسته تقسیم شده‌اند: «مشکلات مربوط به مالیات، مشکلات مربوط به تامین اجتماعی، مشکلات مربوط به شرکت‌های دانش‌بنیان در مباحث تایید یا پروسه دانش‌بنیان شدن و در آخر مشکلات مربوط به سربازی پرسنل کلیدی شرکت‌ها.»
در پایان شلیله اشاره می‌کند: «امیدواریم این همکاری که بین هیئت‌مدیره جدید انجمن صنفی و معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور در حال شکل‌گیری است، باعث شود که رفع مشکلات کسب‌وکارها سرعت بیشتری پیدا کند.»

تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ , ۰۶:۲۳

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست