آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه

پین‌تاپین، یکی از اعضای گروه اینترنتی ایران به اسنپ‌تریپ تغییر نام داد

از پین‌تاپین تا اسنپ‌تریپ

پین‌تاپین از یکشنبه 15 یهمن 96، اسنپ‌تریپ نامیده می‌شود و از طرف دیگر همکاری خود را در زمینه تهیه بلیط‌های داخلی و خارجی با فلایتیو آغاز کرده‌است.

بیش از دوسال پیش پین‌تاپین در زیرمجموعه گروه اینترنتی ایران در کنار شرکت‌های دیگری مانند اسنپ، اسنپ‌فود، بامیلو و اسکانو آغاز به فعالیت کرد. در مدت این دوسال ونیم کارش را با یک گروه ۲۰ نفره و با خدمات آنلاین رزرو هتل شروع کرد و تا دیروز با یک گروه بیشتر از ۱۵۲ نفر و در زمینه‌های مختلف رزرو آنلاین هتل و پروازهای داخلی و خارجی در حال فعالیت بود. ولی امروز اتفاقاتی مهمی برای این شرکت افتاد؛ پین‌تاپین از امروز یعنی ۱۵ یهمن ۹۶، اسنپ‌تریپ نامیده می‌شود و از طرف دیگر همکاری خود را در زمینه تهیه بلیط‌های داخلی و خارجی با فلایتیو آغاز کرد.

شعار اسنپ‌تریپ، سفر با چشمان باز است. لوگوی جدید این مجموعه هم ترکیبی از سه نماد بصری، قطب‌نما، چشم باز و دو پین است. قطب‌نما نماد مکان‌یابی، چشم باز نماد انتخاب هوشمندانه و دوپین نماد مبدا و مقصد سفر است و نیز یادگاری از نام قبلی.

نام اسنپ یادآور پیشروان دو حوزه حمل‌ونقل آنلاین و سفارش غذای آنلاین است. این گروه قصد دارد با استفاده از این نام مشابه و در گروه یکسان با آنها، در حوزه گردشگری جایگاه برتری را به خود اختصاص دهد.

 

تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۹:۱۲

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست