آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است

درخواست اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی از وزارت صنعت معدن و تجارت:

از موازی‌کاری در حوزه تاکسی‌های آنلاین جلوگیری کنید!

کارگروه مشورتی شرکت‌های حمل‌و‌نقل اینترنتی با هدف تعیین ضوابط این نوع از کسب‌و‌کارها تشکیل و فعال می‌باشد و به زودی دستورالعمل‌های خاص این رسته برای تصویب به مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران ارائه خواهد شد.

اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی کشور در نامه‌ای به وزارت صنعت معدن و تجارت درخواست کرده که رویه‌ای اتخاذ شود تا از موازی‌کاری در حوزه تاکسی‌های آنلاین در وزارت کشور جلوگیری به عمل آید. متن این نامه به این شرح است:

با سلام احتراما به استحضار می رساند بر اساس اخبار منتشر شده در مورخ ۰۸/۱۲/۱۳۹۶ وزیر محترم کشور به شورای عالی هماهنگی ترافیک دستور تدوین دستورالعمل مشخص برای شرکت‌های حمل و‌نقل اینترنتی داده‌اند. همانطور که مستحضرید اتحادیه کشوری کسب وکار مجازی پس از ابلاغ آیین نامه ماده ۸۷ قانون نظام صنفی با هدف ارائه پروانه به کسب وکارهای اینترنتی در آبان ماه سال جاری تشکیل شده است. هم اکنون بیش از ۳۰ شرکت حمل‌ونقل اینترنتی مجوز خود را از این اتحادیه دریافت نموده‌اند . همچنین کارگروه مشورتی شرکت‌های حمل‌و‌نقل اینترنتی با هدف تعیین ضوابط این نوع از کسب‌و‌کارها تشکیل و فعال می‌باشد و به زودی دستورالعمل‌های خاص این رسته برای تصویب به مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران ارائه خواهد شد. بدین وسیله از آن مقام محترم درخواست می‌گردد دستورات مقتضی را به منظور جلوگیری از موازی کاری در وزارت کشور و یا حسب صلاح دید طرح در هیئت دولت امر به ابلاغ فرمایید.

تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۱

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست