آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است
کسب و کارهای خلاق

نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی 10 الی 14 آبان ماه در شهر تبریز برگزار می‌شود

از شرکت‌های خلاق برای حضور در ربع رشیدی حمایت می‌شود

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تاریخ  10 الی 14 آبان ماه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تبریز برگزار می‌شود. شرکت‌های علاقه‌مند برای ثبت‌نام می‌توانند تا تاریخ 30 مردادماه به پایگاه اینترنتی rinotex.ir مراجعه کنند.

دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق معاونت علمی به‌منظور توسعه و ترویج کسب‌وکارهای خلاق، از حضور این شرکت‌ها در ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی حمایت می‌کند. این حمایت شامل پرداخت ۵۰ درصد از هزینه‌های اجاره غرقه تا سقف ۲۰ میلیون ریال می‌شود.

ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در ۱۴ حوزه تخصصی برگزار می‌شود. حوزه‌ها این موضوعات را شامل می‌شود: نوآوری و فناوری‌های انرژی، نوآوری و فناوری‌های نفت، گاز و پتروشیمی، نوآوری و فناوری‌های کشاورزی و زیستی، نوآوری و فناوری‌های صنایع نساجی و پوشاک، نوآوری و فناوری‌های آب، نوآوری و فناوری‌های مهندسی پزشکی، علوم شناختی و همگرا، نوآوری و فناوری‌های نانو، نوآوری و فناوری‌های ارتباطات، الکترونیک و میکروالکترونیک، نوآوری و فناوری‌های صنایع خودرو، قطعه‌سازی و ماشین‌سازی، نوآوری و فناوری‌های اطلاعات و ارتباطات، نوآوری و فناوری‌های صنایع غذایی، داروئی، بهداشتی و آرایشی، نوآوری و فناوری‌های مواد پیشرفته، کامپوزیت، مصالح ساختمانی و راه‌سازی، نوآوری و فناوری‌های نرم و هویت‌ساز (صنایع فرهنگی و خلاق)، فعالیت‌های پژوهشی و فناورانه دانش‌آموزی.

 ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در تاریخ  ۱۰ الی ۱۴ آبان ماه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر تبریز برگزار می‌شود. شرکت‌های علاقه‌مند برای ثبت‌نام می‌توانند تا تاریخ ۳۰ مردادماه به پایگاه اینترنتی rinotex.ir مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۳

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست