آخرین اخبار
پربحث ترین
اخبار ویژه
امروز وقت همصدایی اکوسیستم استارتاپی است استارتاپ‌ها در بازار سرمایه، جایگاه ممتازی می‌توانند داشته باشند دیجی‌کالا آماده ورود به بورس است فرصت‌های نوین کسب‌وکار در زیست‌بوم استارتاپی ایران اکوسیستم را بچلانیم، ۲۰۰ استارت‌آپ بیشتر نمی‌ماند! امکان حضور استارتاپ‌های دانش‌بنیان در نشست تجاری ایران، ازبکستان و قرقیزستان پرداخت الکترونیک سامان کیش در پارک پردیس مستقر می‌شود سازمان هواپیمایی کشوری به‌جای مسدودسازی، راه تعامل را در‌ پیش بگیرد! با فیلترینگ غیرکارشناسی، استارتاپ‌ها را تعطیل می‌کنند مستربلیط: هنوز درمورد فیلترینگ نتیجه‌ای حاصل نشده است ۱۳۹۸، سال شکوفایی استارتاپ‌های قزوین تفاهم‌نامه دانشگاه تهران و مخابرات برای حمایت از استارتاپ‌ها امیدواریم این‌بار تاکسیرانی واقعا انحصار را بشکند! کارگاه مسئولیت سایبری ویژه مدیران استارتاپ‌ها بحث حفظ تعدادی کارمند نیست بلکه حفظ اکوسیستم استارتاپی کشور است
شتابدهنده-فینووا

مهلت ثبت‌نام از 15 اسفند تا 20 فرودین است

آغاز ثبت‌نام تیم‌ها برای ورود به شتابدهنده فینووا

فینووا گفته آن دسته از تیم‌هایی که حداقل نمونه اولیه‌ای از محصول خود داشته باشند می‌توانند برای پذیرش در شتابدهنده این مرکز اقدام ‌کنند.

فینووا اعلام کرده شتابدهنده این مرکز از اسفند ماه ۱۳۹۶ آغاز به کار کرده است. حوزه‌های پذیرش شتابدهی فینووا در دو بخش کسب‌وکار و فناوری است. در بخش کسب وکار حوزه‌های امنیت، اعتبارسنجی، بانک، پرداخت، بیمه، بورس، تامین مالی، مدیریت مالی، باشگاه مشتریان، پلتفرم‌هایB2B، سرمایه‌گذاری و سخت‌افزار‌های بانکی مورد توجه هستند و در بخش فناوری هوش مصنوعی، هوش تجاری، بلاکچین و زیرساخت از اولویت‌های این شتابدهنده خواهند بود.

 

نمونه اولیه محصول، شرط اصلی پذیرش

فینووا گفته آن دسته از تیم‌هایی که حداقل نمونه اولیه‌ای از محصول خود داشته باشند می‌توانند برای پذیرش در شتابدهنده این مرکز اقدام ‌کنند. همچنین تیم‌هایی که در سطح کمینه محصول پذیرفتنی(MVP)  هستند و یا به صورت فعال در بازار حضور دارند، می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

در گام اول برنامه شتابدهی فینووا و پس از ارسال درخواست، تیم‌ها و محصولات بررسی خواهند شد و تیم‌های پذیرفته‌شده به مرحله مصاحبه حضوری راه خواهند یافت. در گام دوم پس از مصاحبه، تعدادی از تیم‌ها برای ورود به مرحله پیش‌شتابدهی پذیرفته خواهند شد. تیم‌ها در دوره پیش‌شتابدهی که به مدت ۳ ماه طول خواهد کشید، با تمرکز بر آموزش و بهره‌مندی از تجربیات مربیان به فعالیت خود ادامه خواهند داد. در نهایت پس از اتمام این دوره و در صورت تایید تیم اجرایی، به مرحله شتابدهی راه پیدا خواهند کرد. شتابدهی فینووا دوره‌ای باز و بر مدار نیازسنجی است. از این‌رو فینووا اعلام کرده فرآیند خروج، بر اساس روند رشد تیم‌ها و شاخص‌های معین انجام می‌شود.

ثبت‌نام برای نخستین دوره شتابدهی فینووا از تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ تا ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ و از طریق سایت فینووا انجام خواهد شد.

تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ , ۱۶:۲۲

مطالب مرتبط

مشاهده همه مطالب »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

» ویدیو
» پادکست